فاضلی: با خروج از فشار آلومینیوم توانستیم به گل برسیم ، نساجی از ضدحملات و ضربات ایستگاهی استفاده کرد

به گزارش بالیو، گروه استان ها- سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران با بیان اینکه با خروج از فشار آلومینیوم توانستیم به گل برسیم گفت: از ضدحملات و ضربات ایستگاهی استفاده لازم را بردیم.

فاضلی: با خروج از فشار آلومینیوم توانستیم به گل برسیم ، نساجی از ضدحملات و ضربات ایستگاهی استفاده کرد

به گزارش خبرنگاران از اراک، وحید فاضلی در نشست خبری پس از پیروزی 3 بر صفر تیمش مقابل تیم آلومینیوم اراک گفت: به سبب اینکه بازی نخست لیگ بود و دو تیم شناخت خوبی از یکدیگر نداشتند بازی گره خورده بود اما رفته رفته بازی شکل گرفت و بازی خوب و تاکتیکی را شاهد بودیم.

وی اضافه نمود: برنامه تیم آلومینیوم در این مسابقه برای تحت فشار گذاشتن ما و بازی سازی از عقب و همچنین استفاده از فضای پشت مدافعان تیم نساجی و استفاده از ضربات ایستگاهی بود که با کوشش بازیکنان خود توانستیم از فشار آلومینیوم خارج شده و به گل هم برسیم.

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران اعلام کرد: در نیمه دوم از ضدحملات و ضربات ایستگاهی استفاده کردیم و به 2 گل دیگر دست پیدا کردیم که جا دارد از بازیکنان نساجی که با تمام توان امروز بازی کردند تشکر و این برد را به طرفداران خونگرم و خوب نساجی تقدیم کنم.

فاضلی ادامه داد: از حدادیان که در این شرایط سخت مالی مالکیت تیم نساجی را عهده دار شدند باید تشکر کنم، البته این برد لطف خدا و نتیجه کوشش تمام بازیکنان بوده و من آخرین کسی هستم که در کسب این پیروزی نقش داشتم.

وی با اشاره به شرایط آلومینیوم در این بازی گفت: آلومینیوم تیمی تاکتیکی و با برنامه بود که با توجه به اینکه سابقه حضور در این تیم را دارم مطمئن هستم حریفان آلومینیوم در اراک به مشکل خواهند خورد.

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران ادامه داد: نباید برای سنجش این تیم به نتیجه امروز توجه کرد و تصور من بر این است که خطیبی توانایی حفظ آلومینیوم را در لیگ برتر دارد.

فاضلی در خصوص عملکرد داوری اعلام کرد: تیم داوری عملکرد خوبی داشت البته هیچ گاه با توجه به نتیجه بازی عملکرد داور را قضاوت نمی کنم و اعتقاد دارم داوری این بازی مسئله ای نداشت.

711، ف

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 آذر 1399 بروزرسانی: 17 آذر 1399 گردآورنده: balio.ir شناسه مطلب: 1430

به "فاضلی: با خروج از فشار آلومینیوم توانستیم به گل برسیم ، نساجی از ضدحملات و ضربات ایستگاهی استفاده کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فاضلی: با خروج از فشار آلومینیوم توانستیم به گل برسیم ، نساجی از ضدحملات و ضربات ایستگاهی استفاده کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید