مرگ مرموز مرد ناشناس در سقوط از طبقه چهارم ، صاحبخانه مدعی شد ...

به گزارش بالیو، تحقیقات در رابطه با مرگ مشکوک مرد جوانی که به گفته صاحبخانه برای سرقت وارد خانه اش شده بود، به دستور بازپرس جنایی آغار شد.

مرگ مرموز مرد ناشناس در سقوط از طبقه چهارم ، صاحبخانه مدعی شد ...

تحقیقات در رابطه با مرگ مشکوک مرد جوانی که به گفته صاحبخانه برای سرقت وارد خانه اش شده بود به دستور بازپرس جنایی آغار شد.

به گزارش خبرنگاران، عصر چهارشنبه بیست و پنجم مرداد سقوط مرگبار مرد جوانی از پنجره طبقه چهارم خانه ای در غرب تهران به بازپرس امیرحسین علیمردان اعلام شد.

با گزارش این خبر، مأموران راهی محل شده و در تحقیقات مرد جوانی گفت: من صاحب آپارتمانی هستم که مرد جوان از آن سقوط کرد. صبح امروز مثل همواره با همسرم خانه را برای رفتن به محل کار ترک کردیم. بعد از ظهر که به خانه برگشتیم، به محض ورود به خانه با مرد جوانی روبرو شدیم که در حال سرقت وسایل خانه بود. دزد با تماشا ما به سمت پنجره رفت تا فرار کند اما ناگهان تعادلش را از دست داد و به پایین افتاد.

مرد صاحبخانه در حالی چنین ادعایی را مطرح نمود که در ادامه تحقیقات هیچ ابزار و وسیله ای از مرد دزد برای اجرای نقشه سرقت به دست نیامد. به دستور بازپرس شعبه دهم دادسرای امور جنایی تهران، جسد به پزشکی قانونی انتقال داده شد و تحقیقات در رابطه با مرگ مشکوک مرد جوان ادامه دارد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 28 مرداد 1402 بروزرسانی: 28 مرداد 1402 گردآورنده: balio.ir شناسه مطلب: 2408

به "مرگ مرموز مرد ناشناس در سقوط از طبقه چهارم ، صاحبخانه مدعی شد ..." امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرگ مرموز مرد ناشناس در سقوط از طبقه چهارم ، صاحبخانه مدعی شد ..."

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید