مونتلا پاسخ نقدها گتوسو را داد و به اشتباهش اعتراف کرد

سرمربی سابق تیم فوتبال میلان پاسخ نقدها سرمربی فعلی این تیم را داد و به یک اشتباه خود در دوران مربیگری اش در روسونری اذعان کرد.

مونتلا پاسخ نقدها گتوسو را داد و به اشتباهش اعتراف کرد

به گزارش خبرنگاران ، وینچنزو مونتلا به اظهارات اخیر جنارو گتوسو سرمربی میلان در نقد وضعیت فیزیکی میلان در زمان مربیگری ستاره سابق رم پاسخ داد. مونتلا در فصل 17-2016 راهنمایی میلان را برعهده داشت و در آن فصل هم توانست یوونتوس را در سوپرجام ایتالیا شکست دهد اما او در ماه نوامبر سال 2017 به دلیل ناکامی در دریافت نتیجه با بازیکنان جدید میلان اخراج شد. گتوسو اخیراً ادعا نموده که وقتی سکان راهنمایی تیم میلان از مونتلا را گرفت، این تیم از نظر فیزیکی در شرایطی نامناسبی قرار داشته بود.

مونتلا در گفت و گو به نشریه گاتزتا دلواسپورت، در پاسخ به اظهارات گتوسو گفت: من بابت اخراجم از میلان حسرت دو چیز را می خورم. یکی اینکه در آخرین بازی ام به عنوان سرمربی این تیم مقابل تورینو به اندازه کافی موقعیت داشتیم که برنده باشیم و دوم این که با وجود پی بردن به عدم اعتماد هیئت مدیره باشگاه ماندم و پروسه اخراجم خیلی طولانی شد. مهمترین اشتباهم اما حمایت کردن از باشگاه در شیوه تعامل با طرفداران بود که سبب شد انتظارات غیرواقع بینانه ای از تیم شکل بگیرد. انتظارات از تیمی که کارش را با 11 بازیکن جدید شروع نموده بود و بسیاری از آنها تجربه بازی در لیگ قهرمانان را هم نداشتند، بیش از اندازه زیادی بود. ما باید با شیب ملایم تری انتظارات طرفداران مان را بالا می بردیم.

مونتلا ادامه داد: من در حالی میلان را ترک کردم که احساس می کردم کارم تمام شده است. ما می توانستیم کنار هم رشد کنیم اما من به فرصت انجام چنین کاری داده نشد. باشگاه بازوبند کاپیتانی را به بونوچی داد. من در یک تماس تلفنی به او گفتم که بدون بازوبند هم می تواند رهبر تیم باشد. باشگاه مرا مجبور به انتخاب بازیکنان جدید در ترکیب تیم می کرد اما با این وجود من باز هم می توانستم کارم را پیش ببرم اما بونوچی و بیگلیا خیلی موافق این کار بودند. من هرگز چیزی از سمت گتوسو نشنیده ام اما الان فقط می خواهم به او بگویم که انتقادش از وضعیت جسمانی و تمرینات بدنی میلان در زمان مربیگری من اشتباه بود. او در مورد موضوعی اغراق کرد که مرا شدیداً متأثر کرد. او دارد خوب کار می نماید اما انتقاد کردنش از توانایی من درست نیست. من پنج شش سال تجربه مربیگری در سری A را دارم و فکر می کنم که دانشم از خیلی از آنهایی که یکسری حرف ها را می زنند، بیشتر است. من حاضرم با هر کسی که بخواهد یک مناظره علنی برگزار کنم. اینکه شما چطور یک تیم را اداره کنید، یک مسئله است و اینکه چقدر در این کار انسجام داشته باشید، مسئله ای دیگر. من اما هرگز برای بدبختی یک نفر دیگر جشن نگرفته ام.

ستاره سابق خط حمله رم در سرانجام تأکید کرد: من روی کار خودم تمرکز دارم و آنچه دیگران انجام می دهند برایم مهم نیست. باید وقتی که سوپرجام را بردیم، میلان را ترک می کردم اما ماندم چون به این تیم تعهد داشتم و قدردانش بودم. من برای ادامه دادن به کارم انگیزه فراوانی داشتم و وقتی که تیمی شکست ناپذیر مانند یوونتوس را برای کسب عنوان قهرمانی شکست دادیم، احساس افتخار تمام وجودم را فرا گرفته بود. بار دیگر از گالیانی به خاطر انتخاب من و از مارکو فاسونه و میرابلی به خاطر اعتماد کردن به خودم تشکر می کنم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 12 اردیبهشت 1398 شناسه مطلب: 116

به "مونتلا پاسخ نقدها گتوسو را داد و به اشتباهش اعتراف کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مونتلا پاسخ نقدها گتوسو را داد و به اشتباهش اعتراف کرد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید