هرک ساکس؛ وقتی جوراب با اصول مهندسی فراوری می گردد!

به گزارش بالیو، جوراب های هرک ساکس 5.0 که به عنوان نخستین (و تنها) جوراب قابل استفاده در شرایط آب و هوایی و عوارض زمین مختلف معرفی شده اند در هر زمان و هر جایی قابل پوشیدن هستند.

هرک ساکس؛ وقتی جوراب با اصول مهندسی فراوری می گردد!

جوراب هرک ساکس 5.0 به وسیله هرک لیان امریکا (HercLéon America)، یک برند مد مستقر در مینیاپولیس، آمریکا فراوری شده است. این محصولی با پارچه تنفس پذیر است که از عرق کردن پا ها جلوگیری می نماید، در شرایطی که به نوعی ضد آب نیز است.

این جوراب به گونه ای طراحی شده تا عبور از سطوح مختلف را تحمل کند. جوراب های هرک ساکس با بهره مندی از ویژگی های ضد بو و ضد میکروب بودن، استفاده طولانی مدت بی احتیاج از شستشو بدون آسیب تماشا پوست را ممکن می نمایند.

هرک ساکس؛ جورابی برای تمام فصول

جوراب های هرک ساکس 5.0 که به عنوان نخستین (و تنها) جوراب قابل استفاده در شرایط آب و هوایی و عوارض زمین مختلف معرفی شده اند در هر زمان و هر جایی قابل پوشیدن هستند. از جوراب های هرک ساکس 5.0 می توانید هنگام پیاده روی در مسیر های خاکی و گل آلود، دویدن روی آسفالت، ورزش در باشگاه، استراحت کنار استخر، یا صرفا پوشیدن در خانه بهره ببرید.

جوراب هرک ساکس 5.0 از پارچه ای کشسان، راحت و دوستدار وگان ساخته شده است که توانایی منحصر به فردی در تنظیم رطوبت با دفع آن از جوراب دارد و پا ها را همیشه خشک نگه می دارد. این ویژگی با نخ ابداعی مورد استفاده در این جوراب ممکن شده است. برخلاف نخ های دیگر، نخ مورد استفاده در فراوری جوراب هرک ساکس 5.0 مانند لوله ای توخالی طراحی شده که به آن ها اجازه می دهد با آب پر شده و سپس آن را به سمت بیرون دفع کند.

جوراب هرک ساکس 5.0 به گونه ای شکل گرفته تا فقط از داخل حالت جاذب داشته باشد. سفتی بافت منحصر به فرد پارچه به میزان ای است که رطوبت و آب به سمت بیرون تبخیر شوند، اما آب و رطوبت از بیرون به داخل نفوذ نکند. حتی اگر این اتفاق رخ دهد، جوراب هرک ساکس 5.0 به سرعت خشک می گردد.

این جوراب ها در سه مدل کلاسیک، سامر 5.0 و تمام فصل 5.0 در سه میزان مچی، یک ربع و ساق بلند و تنها به رنگ مشکی در دسترس خواهند بود. عرضه این جوراب ها از ژوئن 2023 شروع می گردد.

منبع: فرادید
انتشار: 21 فروردین 1402 بروزرسانی: 21 فروردین 1402 گردآورنده: balio.ir شناسه مطلب: 2356

به "هرک ساکس؛ وقتی جوراب با اصول مهندسی فراوری می گردد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هرک ساکس؛ وقتی جوراب با اصول مهندسی فراوری می گردد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید