واریز سهمیه اعتباری سوخت آذر ماه 619 هزار خودروی حمل و نقل عمومی

به گزارش بالیو، مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور از واریز ما به التفاوت ریالی سهمیه اعتباری سوخت آذر ماه 619 هزار خودروی حمل و نقل عمومی امروز 30 دی ماه اطلاع داد.

واریز سهمیه اعتباری سوخت آذر ماه 619 هزار خودروی حمل و نقل عمومی

به گزارش خبرنگاران از اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور، مرتضی ضامنی، مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور از واریز سهمیه اعتباری سوخت آذر ماه رانندگان فعال در حوزه حمل و نقل عمومی اطلاع داد و گفت: ما به التفاوت ریالی سهمیه اعتباری سوخت آذر ماه 619 هزار خودروی حمل و نقل عمومی با کاربری مختلف از جمله آژانس تاکسی تلفنی (زیر نظر شهرداری ها و صنفی)، تاکسی های اینترنتی، تاکسی های فرودگاهی و ویژه، تاکسی های شهرهای بدون صندلی CNG، تاکسی های برون شهری، ناوگان تحت پوشش آرامستان ها و پیک موتوری واریز شد.

وی اضافه نمود: سهمیه آذر ماه ناوگان اعتباری بالغ بر 1110 میلیارد ریال می باشد که امروز 30 دی ماه به حساب رانندگان واریز شده است.

ضامنی در رابطه با نحوه استفاده از این اعتبار بیان داشت: اعتبار فوق در کلیه کارت های بانکی رانندگان شارژ می شود و آنها صرفا در زمان سوختگیری می توانند از هر یک از کارت های بانکی خود، به منظور پرداخت هزینه سوخت در صندلی استفاده کنند.

وی در ادامه گفت: رانندگان جهت اطلاع از میزان اعتبار تخصیصی می توانند با مراجعه به سامانه ملی اطلاعات سفر (سماس) از میزان اعتبار واریزی به کارت خود در هر ماه و همچنین تاریخچه استفاده از این اعتبار آگاه شوند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 29 بهمن 1399 بروزرسانی: 29 بهمن 1399 گردآورنده: balio.ir شناسه مطلب: 1568

به "واریز سهمیه اعتباری سوخت آذر ماه 619 هزار خودروی حمل و نقل عمومی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واریز سهمیه اعتباری سوخت آذر ماه 619 هزار خودروی حمل و نقل عمومی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید