چرا عادل فردوسی&zwnjپور یک میلیارد پول گرفته؟!

به گزارش بالیو، مصاحبه اخیر رئیس شبکه سوم سیما با واکنش های متفاوتی روبه رو شد؛ اغلب از توانایی های فردوسی پور گفتند و محبوبیتی که در این 20 سال به طرق مختلف، حتی در نظرسنجی های صداوسیما به اثبات رسیده است.

چرا عادل فردوسی&zwnjپور یک میلیارد پول گرفته؟!

اما ناگفته این که، مشخص نیست هدف علی فروغی از آن اشاره های مالی چیست! این که سال گذشته 1میلیارد از مطالبات خود را گرفته و یک عدد خیلی درشتی هم برای فوتبال120، پاسخ کدام اعتراض یا به زعم آقای رئیس مظلوم نمایی های فردوسی پور است؟ آیا تهیه کننده 90 و فوتبال120 مصاحبه ای کرده یا حتی در محفلی نشسته و از بدهکاری صداوسیما گلایه کرده است؟ عادلی که در 20 ماه گذشته حتی حاضر به یک مصاحبه ساده نشده، چه طور با میلیارد! مقابل افکار عمومی توصیف می شود؟ آیا چنین اعلانی بدون توضیح مشخص (مثلا این مطالبه برای کدام فصل یا چند قسمت بوده، از چه تاریخی مانده که به طلب تبدیل شده، و چه نکته مبهمی داشته که حالا دستور پرداختش حقانیت آقای رئیس محسوب شود)، گذشته از قانون و شرع، اخلاقی است؟

تاکید بر میلیارد و خیلی درشت در شرایط کنونی جامعه و حقوق های حداقلی مردم، بدون توجه به دو نکته مهم، اول این که تهیه کننده بار حقوق و دستمزد 10 ها نفر را به دوش دارد، و دیگر این که پرداخت های صداوسیما نه ماهیانه که گاه با تاخیر حتی 1 ساله انجام می شود، جز با این هدف بوده که مخاطب تصور کند شخص عادل فردوسی پور درآمد میلیاردی داشته است؟

به نظر می رسد مدیر جوان تلویزیون، برای فرار از نگاه های سنگین جامعه باید روش های منصفانه تری را برگزیند؛ حتی موضع ریاستی، که دلم خواست حذفش کردم، موجه تر از روش های تحریک کننده است.

منبع:خبرورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 19 دی 1399 بروزرسانی: 19 دی 1399 گردآورنده: balio.ir شناسه مطلب: 1499

به "چرا عادل فردوسی&zwnjپور یک میلیارد پول گرفته؟!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا عادل فردوسی&zwnjپور یک میلیارد پول گرفته؟!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید