گل محمدی: به سه امتیاز دربی احتیاج داریم، امیدوارم خاطره خوبی از دربی به جا بگذاریم

به گزارش بالیو، ما فقط نیمه دوم بازی با ذوب آهن خوب نبودیم. همه بازی ها برای ما ارزش زیادی دارد. در همه بازی برای دریافت سه امتیاز کوشش می کنیم و تفاوتی نخواهد داشت.

گل محمدی: به سه امتیاز دربی احتیاج داریم، امیدوارم خاطره خوبی از دربی به جا بگذاریم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت:امیدوارم خاطره خوبی به جا بگذاریم و دل هواداران را شاد کنیم.

به گزارش فارس، یحیی گل محمدی در نشست خبری قبل از دربی 94 معوقه از هفته هشتم لیگ برتر گفت: قبل از این که بخواهیم درباره دربی صحبت کنیم، جا دارد از این فرصت استفاده کند یک خسته نباشید به کادر درمان بگویم. در این یک سال اخیر خیلی زحمت کشیدند و با جان فشانی آن ها سلامت جامعه تضمین می گردد.

او ادامه داد: ما یک بازی حساسی را پیش رو داریم، دربی همواره حساسیت خاص خود را دارد و هواداران دو تیم با این بازی خاطرات خوب و بد زیادی دارند. امیدوارم فردا بتوانیم یک خاطره خوبی را از خودمان به جای بگذاریم. بازی سختی برای هر دو تیم خواهد بود. در بازی های دربی مهم ترین چیز حفظ تمرکز و استفاده از موقعیت است.

وی اضافه نمود: بررسی خوبی روی حریف داشتیم. روی نقاط ضعف و قوت آن ها کار کردیم. امروز هم یک جلسه تمرینی داریم و امیدوارم فردا بازیکنان با روحیه خوب، جنگندگی بالا بتوانیم سه امتیاز را بگیریم چون از نظر جدولی برایمان مهم است. هدف ما در بازی فردا دریافت این سه امتیاز است. بازیکنان شرایط خوبی از نظر تمرینی و بدنی دارند. فردا فرصت خوبی برای تیم پرسپولیس است که نشان دهد چه تیم بزرگی است و انشالله عملکرد خوبی داشته باشیم.

او راجع به نمایش نامطلوب تیمش در چند بازی اخیر گفت: ما فقط نیمه دوم بازی با ذوب آهن خوب نبودیم. همه بازی ها برای ما ارزش زیادی دارد. در همه بازی برای دریافت سه امتیاز کوشش می کنیم و تفاوتی نخواهد داشت.

یحیی درباره تنش های موجود عنوان نمود: احترام متقابل چیزی است که دو رقیب باید رعایت نمایند. اصل احترام لازمه یک رقابت است و هر دو باشگاه هم باشگاه های بزرگی هستند. مدیرانی که در این دو باشگاه کار می نمایند، شناخته شده هستند. امیدوارم این فضا فضای احترام باشد و هواداران و مدیران باشگاه ها به یکدیگر احترام بگذارند. اگر مدیران اینطور صحبت نمایند، به بقیه هم شیوع پیدا می نماید. دربی به اندازه کافی حساسیت خاص خود را دارد و اگر بخواهیم درباره مسائل حاشیه ای چیزی بگوییم شاید درست نباشد و تمرکز بازیکنان را به هم بزند. امیدوارم احترام متقابل وجود داشته باشد. همواره به بازیکنان گفته ام که اولین چیز این است که به رقیب احترام بگذارید اما برای سه امتیاز باید بجنگید، مثل یک سرباز بجنگید و حقتان را بگیرید. با صحبت و کری خوانی چیزی تغییر نمی نماید.

او درباره اعتماد دوباره به مهاجمانش گفت: تا فردا صبر کنیم خیلی چیزها تعیین می گردد و نباید عجله داشته باشیم. این صحبت ها یک مقدار تکراری شده و تمام بازیکنان ما که در تیم هستند شایستگی حضور در این تیم را دارند و همه بازیکنان باید با تمام وجود از این فرصت استفاده نمایند. فکر کنم خود بازیکنان هم به این نتیجه رسیده اند و اگر فرصتی باشد می توانند توانایی را به نمایش بگذارند.

وی در خصوص ناکامی تیمش برای کسب پیروزی در 40 روز اخیر گفت: درست است که 40 روز نبرده ایم اما بازی هایی که انجام دادیم برای پیروزی مقابل رقبا کافی بود. نمی دانم بدشانسی بوده یا استفاده نکردن از موقعیت ها. اما این مسئله ما را اذیت نمی نماید و این فرصت را در بازی فردا داریم و انشالله بردها را از فردا ادامه خواهیم داد.

گل محمدی راجع به جدایی بازیکنانش توضیح داد: ترکیب ما هر ماه تغییر نموده اما نباید به این چیزها فکر کنیم و باید از آن برای پله و جهشی برای پیشرفت استفاده کنیم. نمی خواهم مسائل جدایی و... به ذهن بازیکنان و مربیان رسوخ کند و باید آن ها را پشت سر بگذاریم اما واقعا دوران سختی را پشت سر گذاشتیم. پرسپولیس در 4 سال اخیر موفقیت های زیادی را کسب نموده و فکر کنم باشگاهی بوده ایم که بیشترین درآمدزایی را ثبت کردیم اما مسائل زیادی هم داشتیم. الان نباید به مسائل فکر کنیم و هرروزی که برایمان سپری می گردد باید به بازی های بعدی فکر کنیم و برای پنجمین قهرمانی مبارزه کنیم.

سرمربی پرسپولیس با اشاره به برنامه اش برای گلزنی مهاجمان گفت: ما تمرینات اختصاصی خوبی داشتیم و فکر می کنم بازیکنان می توانند از موقعیت استفاده نمایند. باید خودمان را در موقعیت قرار دهیم. باید دوندگی خوبی داشته باشیم و در بین مدافعان استقلال موقعیت سازی نموده و از آن استفاده کنیم.

منبع: عصر ایران
انتشار: 26 بهمن 1399 بروزرسانی: 26 بهمن 1399 گردآورنده: balio.ir شناسه مطلب: 1562

به "گل محمدی: به سه امتیاز دربی احتیاج داریم، امیدوارم خاطره خوبی از دربی به جا بگذاریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: به سه امتیاز دربی احتیاج داریم، امیدوارم خاطره خوبی از دربی به جا بگذاریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید