گوش شکنی در 10 دقیقه!

به گزارش بالیو، برای مشتری ها مهم است که شکستگی عامدانه گوش شان غیرقابل تشخیص و تداعی کننده مبارزه ای نفس گیر روی تشک و وسط رینگ باشد؛ راوی این جمله، استادی است که به خودش لقب پنجه طلا داده. کسی که ادعا می نماید جزو سه استاد برتر گوش شکن کشور است و حاضر می گردد به تعدادی از سوالات ما درباره این حرفه، مشتری هایش و ... بدون این که هیچ نام و رسمی از او منتشر گردد، پاسخ دهد.

گوش شکنی در 10 دقیقه!

به گزارش خبرنگاران، روزنامه خراسان در ادامه نوشت: این روزها در شبکه های اجتماعی، صفحه ها و کانال های زیادی با عنوان گوش شکستن، گوش شکسته ها، گوش شکنی تضمینی و ... دیده می شود که تصاویر زیادی از نمونه کارهایشان یعنی همان گوش های شکسته شده را با دیگران به اشتراک می گذارند تا برای خودشان مشتری جذب نمایند. بدیهی است ورزشکاران واقعی به لحاظ ظاهر و عضلات کاملا قابل تمایز هستند.بعضی کاربران هم در شبکه های اجتماعی به این موضوع واکنش نشان دادند که چرا باید شکستن گوش یک شغل شود؟ در تبلیغ یکی از همین صفحه ها در کنار عکس یک گوش شکسته ، نوشته شده: ورزشکاران، جوانان، دوستداران گوش شکسته ، شکستن گوش تضمینی فقط با 2 انگشت در کمترین زمان به طرح دلخواه شما در یک جلسه و بدون استفاده از اشیای خطرناک، قیمت مناسب. در پرونده امروز زندگی سلام، به همراه گفت وگو با فردی که خودش را استاد گوش شکستن می داند، خواهید خواند که چرا یک عده از جوانان دوست دارند مثل کشتی گیرها گوش شکسته باشند، البته بدون تمرین و رفتن روی تشک و فقط با سپردن گوششان به این پنجه طلا. با ما باشید.

شکستن عامدانه گوش برای اثبات ورزشکار بودن!

با تنور داغ چنین مشاغلی به ویژه در شبکه های اجتماعی می فهمیم این ایده که رد ورزشکار بودن را از فرم گوش باید بگیرید، هنوز مشتری دارد! آن چه در قدیم نشانه لوطی گری و دعواهای از سر رفاقت بوده، این روزها برای تجلی صفات مشتی مآبانه رواج یافته است. انگار هیبت مردانه، کلفتی گردن و بازو و شکستگی گوش، آیین فتوت و جوانمردی را جلوه گر می نماید و نشان دهنده ورزشکار بودن فرد است. گوش شکسته ها بین جامعه ورزشی و حتی محلات قدیمی تر از احترام ویژه ای برخوردار بودند؛ میان جوان ترها هم گویا امتیاز ویژه برای فزونی یا باابهت بودن بین هم سن وسالان خودشان است. این روزها، صفحه های مجازی بسیاری در این زمینه فراوری محتوا می نمایند، عکس های آپلود شده از حفره گوش کاملا بسته شده در شکل های مختلف که هندزفری به سختی درونش جای گرفته و ... که هم می تواند دل تان را به هم بزند و هم برای شکستن گوش ترغیب تان کند. ویدئوهای منتشر شده از این کار هم چندین هزار بازدید داشته اند. در یکی از آن ها دستی درشت و پینه بسته درحالی که با پنبه ای روی گوش مشتری می کشد و گوش را مثل جسمی نرم بین انگشتانش می فشارد، از مشتری بعد از سرانجام کار می پرسد: وجدانا ضربه زدیم؟ درد داشت؟ و ... جست وجوی ساده کلیدواژه ها و هشتگ هایی مانند کشتی، حسن یزدانی، المپیک ریو، حمید سوریان و ... شما را به صفحات استادان مجرب گوش شکن وصل می نماید! کسانی که در شرح کارشان نوشته اند: شکستن و پلمب کردن گوش تضمینی بدون درد و با روش تست شده.

وقتی گوش ضربه شدید می خورد، چه می شود؟

هنگامی که ضربه شدیدی به گوش وارد می شود سبب خون ریزی در غضروف و بافت پوست می شود و در نتیجه جدا شدن و تورم ، هماتوم یا خون مردگی را به وجود می آورد. گوش شکستگی بیشتر در میان ورزشکاران رشته هایی همانند کشتی، بوکس، راگبی و رزمی به دلیل اصطکاکی که در معرض آن هستند، رواج دارد. این پدیده از گذشته تا به امروز بین مردم بعضی منطقه ها نشانه قدرت و تجربه است. شاید باورش سخت باشد اما مشاغلی مثل آن چه می بینیم وجود دارد با تبلیغ هایی قابل دسترس که تنها با زدن هشتگ می توان در فضای مجازی به راحتی پیدایشان کرد.

از هر طیف سنی مشتری داریم، به ویژه نوجوانان

صاحب یکی از صفحه های گوش شکن با بیش از 10 هزار فالوئر، خودش را استاد پنجه طلا معرفی می نماید و می گوید: خانم خبرنگار، شما ببینید، از زمان قدیم هرکسی ادعای کشتی گیر بودن داشته، همه گوشش را نگاه می کردند تا ببینند شکسته یا نه؟ اگر نشکسته باشد، حرفش را باور نمی نمایند. وی ادعا می نماید جزو سه استاد برتر گوش شکن کشور است و ساکن کرمانشاه. او که تمایلی به چاپ اسمش ندارد درباره سن مشتری هایش می گوید: طیف سنی هواداران این کار متنوع است و البته نظرات مثبت شان که به من بازخورد می دهند، نشان می دهد که از انجام کار راضی بوده اند. البته بیشتر مشتری هایم در چند سال اخیر، نوجوانان هستند. در این بین، متاسفانه بعضی نوجوانان، خودشان گوش شان را با انبردست می شنمایند که خطرناک است. بعد هم برای ترمیم و خالی کردن آب جمع شده در گوش یا پر کردن قسمت های خالی شده، به من مراجعه می نمایند.

هزینه آموزش این هنر 100 میلیون است

تلاشم برای سر درآوردن از نحوه کار بی نتیجه است. وقتی سماجت و علاقه ام را می بیند، پیشنهاد می نماید تحت تعلیم او باشم و این کار را به من یاد بدهد. او می گوید: هزینه آموزش این هنر و تکنیک، 100 میلیون است. اما این را به شما بگویم که بعد از بالا آوردن صفحه در فضای مجازی اگر 50 تا گوش بزنید(بشکنید)، پول تان خیلی زود برمی شود به جیب تان! بنابراین نه تنها کار یاد گرفتید و همواره می توانید از آن بهره ببرید بلکه پول تان هم برگشته و هر روز هم بیشتر می شود. خود من، حداقل روزی 20 تا گوش می زنم. 45 تا 50 تا هم داشتم، اگر درست کار کنی تا 70 تا هم داری.

هزینه مدل حلزونی، گل کلمی و ... بیش از 2 میلیون است

فکر می کردید برای شکستن یک عضو از بدن تان هم مجبور باشید با تورم کشتی بگیرید؟ مبلغی که باید برای شکستن گوش تان بپردازید از سه ماه قبل تا الان 30 درصد افزایش داشته است! این فرد مشغول در حرفه شکستن گوش درباره قیمت این کار می گوید: اگر شما سه ماه پیش برای این کار پیگیری می کردید، شکستن گوش سالم، 600 هزار تومان و ترمیم گوش از پیش شکسته 800 هزارتومان بود اما حالا این مبلغ به یک میلیون و 200 هزار تومان رسیده است. البته اگر طرح خاصی را برای شکستن گوش تان انتخاب کنید، هزینه ها بالاتر هم می رود. مثلا قیمت مدل های حلزونی و گل کلمی تا یک میلیون تومان علاوه بر هزینه شکستن گوش هم می رسد. البته به تمام مدل ها، در مناسبت ها تخفیف تعلق می گیرد تا مشتری با دغدغه کمتری از این امکان، بهره ببرد.

خدمات پس از شکست داریم!

بعد از شرح درباره قیمت آموزش این هنر، انگار ناگهان یادش می آید که من زن هستم و می گوید: زن را چه به شکستن گوش؟ از او درباره عفونت و مسائل بعد از این کار می پرسم که در اظهار نظر جالبی می گوید: این موضوع قابل پیگیری است و جای نگرانی برای مشتری ندارد. با توافق دو طرف خدماتی برای پذیرش مجدد و ترمیم وجود دارد و به عبارتی ما خدمات پس از شکست داریم. می پرسم اگر شکستگی100 درصد تضمینی و بدون برگشت باشد، ترمیم چه معنایی دارد؟ بدیهی است که پاسخی نداشته باشد و ندارد!

گوش را از 3 قسمت می شکنم!

او به عنوان یکی از افراد فعال در این حرفه در شرح صفحه اش نوشته که تحت تعلیم استادان با سابقه بوده است و بدون مشت وضربه با تکنیک و فنون نو کارش را انجام می دهد، کافی است شماره بگذارید تا وقت مراجعه حضوری را به شما اعلام کند. از او می خواهم که در باره نحوه کارش بیشتر برای ما شرح دهد که می گوید: گوش برای اولین بار در ایران به وسیله من و در دو شعبه فعال تهران و کرمانشاه، از سه قسمت به صورت اصولی شکسته و به وسیله بادکش پر می شود. او ضمن گلایه از این که چندین نفر عکس مشتری هایش را کپی برداری کردند و به جای کار خودشان جا زدند، می گوید: دست توی این کار زیاد شده است. باید توجه داشت باد کردن گوش یا جمع شدن خون زیر آن به معنای شکستگی نیست و اگر به صورت اصولی انجام نشود، خطرناک خواهد بود!

بازنشسته ای که فقط گوش ورزشکاران را می شکند!

در ادامه به یک صفحه جالب دیگر که در زمینه شکستن گوش فعال است، بر می خورم. صاحب آن در شرح صفحه اش نوشته: بازنشسته نظامی با 8 سال سابقه. فوق تخصص شکستن و ترمیم گوش بدون زخم، درد و خون ریزی دارای سه نوع بی حس نماینده و ... از او درباره کارش در فضای مجازی می پرسم که می گوید: فقط گوش ورزشکاران را می شکنم و از پذیرش افراد غیر ورزشکار معذور هستم. با یک بار مراجعه مشتری ودر کمتر از 5 دقیقه بدون درد، خون ریزی و بدون استفاده از انبر و سکه گوش فرد را می شکنم. بایداین را درباره کیفیت کارم بگویم که اولین لحظه بعد از شکستن، تورم گوش نباید ملموس باشد چون به تدریج آب می آورد تا ثابت بماند. او می گوید که زمان مراجعه چهار آمپول بی حسی بخر و تاکید می نماید: حتما خارجی باشد. هرچند خیلی زود با پاک کردن پیغام ها، متوجه ترس و بی میلی اش درباره ادامه این گفت وگو می شوم اما مصرانه در قالب یک مشتری دست به نقد فرو می روم و از او درباره تفاوت انواع مختلف شکستگی ها می پرسم که می گوید: طرح گردویی که پرطرفدار است، بستگی به سیستم بدن فرد دارد. فقط استادان قادرند این مدل را بزنند به جز گردویی ممتاز طرح تک ستاره رخ، حلزونی و بیش از 200 نوع دیگر قابل اجراست که البته به حالت صورت هر فرد بستگی دارد. او سماجت و چانه زنی مشتری برای این کار را منصفانه نمی داند و ضمن گلایه از هم صنفی هایش که فقط پول را می شناسند، می گوید: کوچک ترین اشتباه می تواند موجب عفونت و قطع لاله گوش و ناشنوایی در زمان انجام یا در سنین بالا برای فرد شود. گوش جزئی از زیبایی انسان است و نباید به دست نابلدان بسپاریدش!

او آن قدر از زیاد بودن تعداد مشتری ها و داغ بودن این بازار مطمئن است که حضور پیدا نمی کند حتی کمی قیمت شکستن گوش را کاهش دهد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 بهمن 1400 بروزرسانی: 27 بهمن 1400 گردآورنده: balio.ir شناسه مطلب: 2086

به "گوش شکنی در 10 دقیقه!" امتیاز دهید

3 کاربر به "گوش شکنی در 10 دقیقه!" امتیاز داده اند | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گوش شکنی در 10 دقیقه!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید