48 ساعت حساس و سرنوشت ساز در انتظار مهرداد میناوند

به گزارش بالیو، پزشکان در خصوص مهرداد می گویند اگر این شرایط دو روز اخیر او طی 48 ساعت آینده ادامه داشته باشد شرایط خیلی بهتر خواهد شد. آن طور که تعیین است 48 ساعت سرنوشت ساز در پیش خواهد بود تا مهرداد بتواند تا حدودی از این شرایط بیرون بیاید.

48 ساعت حساس و سرنوشت ساز در انتظار مهرداد میناوند

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، همان طور که در جریان قرار دارید مهرداد میناوند ستاره سال های نه چندان دور پرسپولیس و تیم ملی به دلیل درگیری با ویروس کرونا در بیمارستان بستری است. در این گزارش آخرین شرایط مهرداد را به اطلاع شما می رسانیم.

امیدواری دکتر هاشمیان

دکتر هاشمیان پزشک معالج میناوند که زحمات زیادی در این چند روز کشیده روزی چند بار به مهرداد سر می زند و شرایط او را دقیق آنالیز می نماید. دکتر هاشمیان در خصوص شرایط مهرداد گفت: شرایط بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال ایران نسبت به چند روز گذشته بهتر شده است و مهرداد از لحاظ سطح هوشیاری مسئله ای ندارد اما همچنان ترجیح می دهیم او در خواب مصنوعی باشد. در روزهای آینده نسبت به تغییر شرایط او تصمیم خواهیم گرفت. البته جداسازی دستگاه های تنفسی از وی زمانبر است و نمی گردد مدت زمان خاصی برای آن معین کرد.

48 ساعت سرنوشت ساز

پزشکان در خصوص مهرداد می گویند اگر این شرایط دو روز اخیر او طی 48 ساعت آینده ادامه داشته باشد شرایط خیلی بهتر خواهد شد. آن طور که تعیین است 48 ساعت سرنوشت ساز در پیش خواهد بود تا مهرداد بتواند تا حدودی از این شرایط بیرون بیاید. مهم ترین نکته در خصوص شرایط میناوند این است که شرایط او طی روزهای آینده پایدار بماند و بدتر نگردد. اگر به امید خدا اوضاع برای مهرداد ثابت باشد پزشکان می توانند اقدامات بعدی را راحت تر انجام دهند.

همسر مهرداد قدردان محبت مردم

وقتی برای جویا شدن از حال مهرداد با خانم کمانگر همسر مهرداد تماس گرفتیم او به شدت از پیگیری مردم، رسانه ها و اهالی فوتبال قدردانی کرد و از آنها خواست برای سلامتی مهرداد همچنان دعا نمایند تا پیشکسوت فوتبال ایران از این شرایط خطرناک بیرون بیاید.

اکسیژن خون مهرداد فعلاً مطلوب است

یکی از مهم ترین مسائل در خصوص بیماری کرونا که مستقیماً با ریه و مجاری تنفسی مرتبط است، میزان اکسیژن خون بیمار است. طی روزهای اخیر اکسیژن خون مهرداد به حد مطلوب 85 الی 90 درصد رسیده بود که مورد قبول پزشکان است. صبح دیروز اما مقداری این اکسیژن خون دچار نوسان شد و پایین آمد که خوشبختانه بعد از ساعاتی و با اقدامات پزشکی دوباره به حد مطلوبی رسید که بسیار امیدوارنماینده بود.

فوتبالی ها پیگیر شرایط میناوند

دوستان فوتبالی میناوند و همبازیان او در پرسپولیس و تیم ملی و همچنین سایر اهالی فوتبال هر روز پیگیر حال میناوند هستند. برخی از آنها به صورت حضوری و عده ای هم به وسیله تلفن به همسر و خانواده مهرداد جویای شرایط او می شوند. مدیران باشگاه پرسپولیس هم که طی روزهای قبل با حضور در بیمارستان از مهرداد عیادت کردند به طور مداوم به وسیله تیم پزشکی و خانواده مهرداد جویای احوال او می شوند.

خبر ورزشی

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 اسفند 1399 بروزرسانی: 6 اسفند 1399 گردآورنده: balio.ir شناسه مطلب: 1583

به "48 ساعت حساس و سرنوشت ساز در انتظار مهرداد میناوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "48 ساعت حساس و سرنوشت ساز در انتظار مهرداد میناوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید