سلامتی و پزشکی

شهردار تبریز اطلاع داد: واکسیناسیون 1700پاکبان شهرداری تبریز در برابر کرونا

خبرگزاری خبرنگاران-شهردار تبریز گفت: اولویت طرح ملی واکسیناسیون کرونا با پاکبان های دارای بیماری زمینه ای و سن بالا است که در این طرح 1700 نفر از پاکبانان شهرداری تبریز از مناطق مختلف به مراکز بهداشت معرفی شده اند.

25 فروردین 1400

فهرست شهرهای ممنوعه برای سفرهای نوروزی

از چهارم فروردین ماه سال 1400، آمار مراجعان کرونایی با شیب ملایمی رو به افزایش است.

22 فروردین 1400

نوشیدنی هایی که چاقتان می نمایند!

نوشیدنی ها سریع ترین راه برای افزایش وزن هستند به گونه ای که کالری های مایع 22 درصد کالری دریافتی روزانه را تشکیل می دهند.

21 فروردین 1400

سالی 99 پر از مصائب و سختی فراوان برای مردم بود

تهران (پانا) - معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه در پیام نوروزی خود نوشت می کوشیم تا قطار حمایت های معیشتی از مردم در ریل خود قرار گیرد تا دولت سیزدهم با توجه به مبانی قانونی این راه را ادامه دهد.

20 فروردین 1400

طراحی نانوذراتی که دقت تصویربرداری های پزشکی را بهبود می دهد خبرنگاران

دانشمندان راهی برای کنترل اندازه نانوذرات خاص پیدا کردند تا استفاده بهینه از آن ها را در تصویربرداری با تشدید مغناطیسی و تصویربرداری مادون قرمز نزدیک بهینه سازی نمایند.

18 فروردین 1400

چرا در دهانم طعم ناخوشایندی احساس می کنم؟

همه ما هرازگاهی یک حس ناخوشایند و غیرقابل توجیه چشایی را در دهانمان تجربه نموده ایم. احساس یک طعم خاص در دهان، اغلب ناشی از مصرف بعضی مواد غذایی است اما گاهی نیز ممکن است از بعضی مسائل پزشکی حکایت داشته باشد.

17 فروردین 1400

خبرنگاران فریب پیامک های جعلی تمدید آگهی در سایت های خرید و فروش را نخورید

اهواز - خبرنگاران - رئیس پلیس فتا استان خوزستان گفت: فریب پیامک های جعلی یا لینک های غیرواقعی برای تمدید آگهی در سایت دیوار و شیپور که کلاهبرداران از آن برای سودجویی در فضای مجازی استفاده می کنند را نخورید.

16 فروردین 1400

تورم ضدفرهنگی به سبک قورباغه آب پز، شماره دوازدهم نشریه اسوه دانشگاه علوم پزشکی تبریز منتشر شد خبرنگاران

به همت هیئت عاشقان ثارالله دانشگاه علوم پزشکی تبریز، شماره دوازدهم دوهفته نامه سیاسی و مذهبی اسوه منتشر شد.

14 فروردین 1400

کرونا بار دیگر آزمون وکالت 99 را به تعویق انداخت

فاطمه زرین آمیزی سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: آزمون پذیرش متقاضیان پروانه کارآموزی وکالت کانون های وکلای دادگستری ایران در سال 99 که قرار بود روز جمعه 22 اسفندماه برگزار شود، به تعویق افتاد.

8 فروردین 1400

گشایش نمایشگاه و فروشگاه اینترنتی جشنواره ملی اسباب بازی از 28 بهمن

خبرگزاری خبرنگاران- نمایشگاه و فروشگاه اینترنتی ششمین جشنواره ملی اسباب بازی کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان از روز 28 بهمن 1399 گشایش می یابد.

7 فروردین 1400

اردوی مجازی راهیان نور در بستر شبکه شاد برگزار می شود

خبرنگاران/فارس مدیرکل آموزش وپرورش فارس اظهار داشت که با توجه به شرایط شیوع کرونا از یک سو و اهمیت برگزاری اردوی راهیان نور، این برنامه ارزشمند معنوی، امسال به شیوه مجازی و با استفاده از بستر شبکه شاد، برگزار می شود.

5 فروردین 1400

بارش برف و باران و کاهش دما در راه است

تهران (پانا)- سازمان هواشناسی با صدور دو هشدار نارنجی رنگ با اشاره به بارش برف و باران و کاهش دما تا 12 درجه سانتیگراد نسبت به تجهیز خودروها به امکانات ایمنی و گرمایشی، خودداری از سفرهای برون شهری و ممانعت از صعود کوهنوردان توصیه کرد.

1 فروردین 1400

دانش بنیان های حوزه سلامت دستاوردشان را معرفی می نمایند ، رونق تجاری سازی محصولات

فعالان فناور حوزه سلامت، تازه ترین دستاوردهایشان را معرفی و زمینه ورود به بازار تجاری را پیدا می نمایند.

1 فروردین 1400

آموزش بچه ها بازمانده از تحصیل در محدوده کوه گچی

شهردار منطقه 15 از راه اندازی مرکز آموزشی بچه ها کار در محدوده کوه گچی محله مظاهری در راستای توسعه عدالت آموزشی و حمایت از بچه ها بازمانده از تحصیل به واسطه کار اطلاع داد.

1 فروردین 1400

واکسن هندی هم رسید و ترخیص شد

پنجمین محموله واکسن کرونا نیز ساعتی پیش به ایران وارد و در حداقل زمان ترخیص شد.

29 اسفند 1399

آشنایی با کپسول پریفلکس برای تسکین درد مفاصل

کپسول پریفلکس (Preflex) از مکمل هایی است که حاوی ترکیبات مورد نیاز برای ساختمان مفصل و غضروف است. این مکمل دارویی در صورتی که به اندازه و صحیح مصرف شود، عارضه جانبی خاصی نخواهد داشت.

28 اسفند 1399

تعبیر خواب حلوا - خوردن حلوا در خواب چه تعبیری دارد؟

تعبیر خواب حلوا به گفته معبرین هم می تواند نشانه غم و هم بیانگر مال و ثروت باشد. با تعبیر خواب کاچی و تعبیر خواب پختن حلوا همراه ما باشید.

28 اسفند 1399

مذاکره با فعالان نشر اسپانیا، برزیل، سوریه، قطر، مصر و اردن در ششمین فلوشیپ استانبول

به گزارش خبرنگاران، سومین روز از حضور موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران در ششمین فلوشیپ استانبول، با دیدارها و مذاکراتی پیرامون همکاری های دوجانبه میان نشر ایران و کشورهای خارجی، انجام شد.

27 اسفند 1399

بیش از 55 هزار خودرو در طرح محدودیت شبانه جریمه شدند

نیروی انتظامی اعلام نمود: در راستای اجرای طرح کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا روز گذشته (یکشنبه) تعداد 55 هزار و 443 خودرو در طرح محدودیت شبانه و تعداد 622 خودرو در مناطق نارنجی جریمه و اعمال قانون شدند.

24 اسفند 1399

انقلاب اسلامی رویدادی بی نظیر با پشتوانه مردمی است

خبرگزاری خبرنگاران- وزیر تعاون در پیامی به مناسبت 22 بهمن ماه نوشت: از انقلاب اسلامی باید به عنوان رخدادی شگرف و رویدادی بی نظیر با پشتوانه مردمی در تاریخ معاصر یاد کرد.

21 اسفند 1399
تعداد: (341)