شروع فروش ورقهای فولادی ارزانقیمت به تولیدکنندگان لوازم خانگی

به گزارش بالیو، مدیرکل دفتر صنایع برق، فلزی و لوازم خانگی وزارت صمت گفت: با عرضه اختصاصی ورق های فولادی به تولیدکنندگان لوازم خانگی در کشور، قیمت لوازم خانگی تا انتها امسال کاهش می یابد.

شروع فروش ورقهای فولادی ارزانقیمت به تولیدکنندگان لوازم خانگی

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

به گزارش گروه مالی خبرنگاران، کیوان گردان گفت: با عرضه اختصاصی ورق های فولادی به فراوری نمایندگان لوازم خانگی در کشور، قیمت لوازم خانگی در بازار کاهش می یابد.

مدیرکل دفتر صنایع برق، فلزی و لوازم خانگی وزارت صنعت، معدن و تجارت اضافه نمود: با این اقدام انتظار داریم در زمینه کاهش قیمت لوازم خانگی در کشور تا سرانجام امسال گام های اساسی بر داریم.

عرضه اختصاصی ورق های فولادی به فراورینمایندگان لوازم خانگی

وی با بیان اینکه عرضه اختصاصی ورق های فولادی به فراورینمایندگان لوازم خانگی در کشور از همین هفته شروع می گردد، گفت: در این راستا تمام راستا های منتهی به فروش ورق های فولادی در بازار سیاه را بستیم.

مدیرکل دفتر صنایع برق، فلزی و لوازم خانگی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: در این شیوه جدید عرضه اختصاصی ورق های فولادی به فراورینمایندگان لوازم خانگی همانند خودروسازان ادامه خواهد داشت و تمام فراورینمایندگانی که پروانه بهره برداری دارند، می توانند با استفاده از این فرصت ورق های فولادی مورد احتیاج خود را خریداری نمایند.

گردان با بیان اینکه عرضه اختصاصی ورق های فولادی به کاهش قیمت ورق نیز یاری خواهد نمود، گفت: پیش از این فراورینمایندگان نمی توانستند کمتر از 100 تن در بورس فولاد خریداری نمایند، اما در شیوه نامه جدید فراورینمایندگان لوازم خانگی می توانند با حجم کمتری از بورس، ورق های فولادی خریداری نمایند.

شروع فروش ورق های فولادی ارزان قیمت به فراورینمایندگان لوازم خانگی

حمیدرضا غزنوی سخنگوی انجمن صنفی فراورینمایندگان لوازم خانگی ایران گفت: شیوه نامه فروش فولاد به فراورینمایندگان لوازم خانگی در بورس احتیاجمند آئین نامه است و انتظار داریم با توزیع فولاد ارزان قیمت به روش صحیح، زمینه کاهش قیمت لوازم خانگی در بازار فراهم گردد.

وی اضافه نمود: با این شیوه فروش ورق های فولادی به فراوری نمایندگان لوازم خانگی به قیمت مناسب شروع خواهد شد و این در کاهش قیمت محصولات لوازم خانگی مؤثر خواهد بود.

سخنگوی انجمن صنفی فراورینمایندگان لوازم خانگی ایران اظهار امیدواری کرد: با کاهش قیمت ورق های فولادی قیمت لوازم خانگی در بازار از یک تا سه ماه آینده، برای مصرف نمایندگان در بازار کاهش یابد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 29 دی 1399 بروزرسانی: 29 دی 1399 گردآورنده: balio.ir شناسه مطلب: 1509

به "شروع فروش ورقهای فولادی ارزانقیمت به تولیدکنندگان لوازم خانگی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع فروش ورقهای فولادی ارزانقیمت به تولیدکنندگان لوازم خانگی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید