استیلی: کره جنوبی و ازبکستان رقبای اصلی ما هستند، در گروه مان دوم شویم، شرایط بهتر است

مدیر تیم فوتبال امید کشورمان اعتقاد دارد که دوم شدن این تیم در گروهش در بازی های آسیایی به سود آنهاست.

استیلی: کره جنوبی و ازبکستان رقبای اصلی ما هستند، در گروه مان دوم شویم، شرایط بهتر است

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، حمید استیلی در مورد پیروزی 3 بر صفر تیم امید مقابل کره شمالی، گفت: جا دارد بابت این پیروزی به کادرفنی، اعضای تیم و مردم ایران تبریک بگویم. همیشه مقابل کره شمالی و عربستان با مشکل روبرو می شویم. بازی با عربستان پایاپای بود. عربستان از تعدادی از نفرات الهلال استفاده می کرد که در نهایت به تساوی رسیدیم. دیروز هم یک پیروزی مقتدرانه مقابل کره شمالی به دست آوردیم. امیدوارم به همین شکل برنامه های ما پیش برود. برنامه اصلی ما برای المپیک 2020 است که مسعود سلطانی فر، رضا صالحی امیری، نصرالله سجادی و مهدی تاج با این مسئله موافقت کردند. آنها از این آینده نگری حمایت کردند و امیدواریم تیم برای صعود به المپیک آماده گردد.

وی اضافه کرد: ما بازی های تدارکاتی کم داشتیم و دو مسابقه ای که پشت سر گذاشتیم توانست به ما بیشتر کمک کند. بازی مقابل میانمار هم سنگین است و به هیچ وجه نباید حریف را دست گرفت. باید از کرانچار تشکر کرد. تقریباً یک ماه است که کل تیم را در اختیار داریم و او در این مدت از لحاظ روانی و تاکتیکی با تیم ارتباط خوبی برقرار نموده است. جلسات تمرینی ما خیلی کم است، اما دوستان حاضر در کادرفنی مثل رضا شاهردوی، سهراب بختیاری زاده و فرشاد ماجدی خیلی خوب کار را دنبال کردند. همین طور که کار را پیش می بریم به دنبال هدف اصلی حضور در المپیک 2020 هستیم. از مردم می خواهم تیم را دعا نمایند و بدانند که بچه های تیم با همه وجود خود برای رسیدن به موفقیت کوشش می نمایند.

مدیر تیم فوتبال امید در مورد اینکه کدام تیم ها را مدعی قهرمانی می داند، گفت: ازبکستان نتایج خیلی خوبی گرفته است. کره جنوبی به جز بازی دیروز عملکرد خوبی داشت. این دو تیم مهمترین رقیبان ما هستند. بازی به بازی شرایط تیم ها فرق می نماید. در مرحله گروهی تیم ها به یک شکل و در حذفی به یک شکل دیگر بازی می نمایند. تیم ما هم شانس موفقیت دارد.

استیلی در مورد اینکه آیا ترجیح می دهند در گروه اول شوند یا دوم، توضیح داد: نحوه قرعه کشی جوری است که شرایطی متفاوت با مسابقاتی مثل جام جهانی دارد. اگر تیم دوم باشیم شرایط مان بهتر از وقتی است که اول می شویم. هم ما و هم عربستان شرایط مان برابر است و شاید تعداد کارت زرد اهمیت پیدا کند. هر دو بازی همزمان است و پیش بینی این مسئله بسیار دشوار خواهد بود.

وی در مورد اینکه بازیکنان را به چه شکلی مدیریت می نماید تا آنها دچار خستگی نشوند، گفت: ما 20 بازیکن خوب در اردو داریم. روی نیمکت بازیکنان فوق العاده خوبی داریم و هر کسی به زمین می رود خوب کار می نماید. بازی دیروز را با دو تغییر آغاز کردیم و نفراتی هم که به عنوان ذخیره آمدند، بسیار خوب بودند. در مقابل میانمار هم یک تعداد از بازیکنان را حفظ می کنیم تا انرژی ما در بازی های گروهی بیشتر باشد. بازی با میانمار هم بسیار دشوار است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 15 شهریور 1397 شناسه مطلب: 15

به "استیلی: کره جنوبی و ازبکستان رقبای اصلی ما هستند، در گروه مان دوم شویم، شرایط بهتر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استیلی: کره جنوبی و ازبکستان رقبای اصلی ما هستند، در گروه مان دوم شویم، شرایط بهتر است"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید