تسلیحات کافی برای نابود کردن آمریکا را داریم ، سیاستمداران آمریکایی در دام تبلیغات خودشان گرفتار شده اند

به گزارش بالیو، دبیر شورای امنیت ملی روسیه گفت: در صورتی که موجودیت این کشور تهدید گردد، روسیه تسلیحات کافی برای نابود کردن هر دشمنی از جمله آمریکا را دارد.

تسلیحات کافی برای نابود کردن آمریکا را داریم ، سیاستمداران آمریکایی در دام تبلیغات خودشان گرفتار شده اند

به گزارش خبرنگاران، نیکلای پاتروشف دبیر شورای امنیت ملی روسیه هشدار داد در صورتی که موجودیت این کشور تهدید گردد، روسیه تسلیحات کافی برای نابودی هر دشمنی از جمله آمریکا را دارد.

وی که در مصاحبه با نشریه روسیسکایا صحبت می کرد، گفت: سیاستمداران آمریکایی در دام تبلیغات خودشان گرفتار شده و همچنان مطمئن هستند که در صورت درگیری مستقیم با روسیه، آمریکا می تواند یک حمله موشکی پیشگیرانه انجام دهد و پس از آن روسیه دیگر قادر به پاسخگویی نخواهد بود.

پاتروشف افزود: روسیه شکیبا بوده و هیچ کسی را بوسیله توانایی های نظامی خود تهدید نمی کند اما در صورت تهدید موجودیت روسیه، دارای تسلیحات منحصر بفرد نوینی هستیم که قادر به نابود کردن هر دشمنی از جمله آمریکا هستیم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 8 فروردین 1402 بروزرسانی: 8 فروردین 1402 گردآورنده: balio.ir شناسه مطلب: 2351

به "تسلیحات کافی برای نابود کردن آمریکا را داریم ، سیاستمداران آمریکایی در دام تبلیغات خودشان گرفتار شده اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تسلیحات کافی برای نابود کردن آمریکا را داریم ، سیاستمداران آمریکایی در دام تبلیغات خودشان گرفتار شده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید