تکرار دورباطل تراکتور برای مهم ترین انتخاب، پای یک دلال درمیان است

به گزارش بالیو، به گزارش خبرنگاران، فیروز کریمی پس از کسب یک پیروزی و سه شکست تصمیم به استعفا از سرمربیگری تراکتور تبریز گرفت تا باشگاه پر طرفدار لیگ رجحان بار دیگر با بحران روبرو شود.

تکرار دورباطل تراکتور برای مهم ترین انتخاب، پای یک دلال درمیان است

تراکتور که در نخستین روز جابجایی تابستانی فراز کمالوند را به عنوان سرمربی خود معرفی کرد با حاشیه های فراوان جابجاییی روبرو شد تا جایی که تعدادی از هواداران این تیم خواستار تغییر مالک تراکتور شدند. محمدرضا زنوزی نیز مالکیت باشگاه را به هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی واگذار کرد اما این مجموعه از پذیرش آن سر باز زد تا زنوزی بار دیگر برای آینده این باشگاه قدیمی و ریشه دار تصمیم بگیرد.

حاشیه های گوناگون تابستانی در باشگاه تراکتور باعث شد تا کمالوند قبل از آغاز رقابت های لیگ برتر قید همکاری با تراکتور را بزند و فیروز کریمی جانشین او در رأس کادر فنی شود.

مربی با تجربه فوتبال باشگاهی ایران که در مصاحبه های خود خواستار حمایت هواداران و فرصت کافی برای نتیجه گرفتن با تراکتور داده بود هم تنها چهار هفته دوام آورد تا پس از کسب نتایج ضعیف با این تیم تصمیم به استعفا بگیرد.

کریمی با وجود اصرار مدیران باشگاه هم حاضر نشد در تراکتور بماند تا بحران در این باشگاه همچنان ادامه داشته باشد.

زنوزی که قول داده بود بدهی های خارجی تراکتور را برای باز شدن پنجره جابجاییی باشگاه پرداخت می کند به وعده خود عمل کرد اما انتخاب سرمربی را به جمشید نظمی مدیرعامل این باشگاه سپرد تا او تصمیم گیری کند.

مدیرعامل تراکتور نیز فارغ از هرگونه تلاشی همچنان در انتخاب سرمربی تراکتور تعلل می کند.

در حالی که صحبت درباره حضور مهدی رحمتی در تراکتور تبریز به عنوان سرمربی تازه این تیم مطرح شده است اسامی مربیانی همچون تونی اولیویرای پرتغالی که محبوبیت ویژه ای نزد تراکتوری ها دارد مطرح شده است.

بازی با اسامی مربیان و بازیکنان همان سیاست اشتباهی است که این تیم از زمان حضور محمدرضا زنوزی تدوین کرده و تراکتور را با وجود هزینه های هنگفت با مسائل پر شماری روبرو کرده است.

دور باطل انتخاب سرمربی برای تراکتور در حالی جریان دارد که فعالیت های یکی از دلال های فوتبالی برای انتخاب سرمربی تراکتور بیش از پیش شده است و اصرارهای او تأثیر در عدم معرفی سرمربی تراکتور داشته است.

باید دید نظمی و زنوزی چه واکنشی نسبت به مجموعه اتفاقات اخیر خواهند گرفت تا موج تازه انتقاد هواداران تراکتور را به همراه نداشته باشد و این تیم را در ادامه جهت رقابت های فصل جاری لیگ برتر با مشکل روبرو نکند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 24 آذر 1400 بروزرسانی: 24 آذر 1400 گردآورنده: balio.ir شناسه مطلب: 2017

به "تکرار دورباطل تراکتور برای مهم ترین انتخاب، پای یک دلال درمیان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکرار دورباطل تراکتور برای مهم ترین انتخاب، پای یک دلال درمیان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید