حمله تند بنا به نصیرزاده، انگار آمار وزارت نفت را اعلام می کرد!

به گزارش بالیو، محمد بنا عصر امروز دوشنبه در حالی سکوت را نسبت به اتفاقات اخیر لیگ برتر کشتی و اظهارات رئیس سازمان لیگ شکست که فرنگی کاران تیم دانشگاه آزاد هم صبح امروز به عدم دریافت دستمزد خود اعتراض کردند.

حمله تند بنا به نصیرزاده، انگار آمار وزارت نفت را اعلام می کرد!

متن اظهارات محمد بنا که توسط وی منتشر شد به توضیح زیر است:

دیروز مصاحبه رییس سازمان لیگ رو می خوندم در مورد گردش اقتصادی لیگ کشتی، طوری حرف زده شده که انگار وزارت نفت داره آمار صادرات نفت رو اعلام میکنه با اون اعداد و ارقام! آخه چقد حرف، تا کی باید درگیر حرف باشیم اونم حرفای صد من یه غاز!

متاسفانه لیگ ما هم شده محل کاسبی واسه یه عده خاص که با رفقا و اقوام، جمع شدن دور هم بدون اینکه به فکر یه مربی سازنده باشن. بعدم که الهی شکر همواره انگشت اتهام به سمت ماست که به سازنده ها بها نمیدیم...

واقعا مسئولین و مربیای تیمهای حاضر در لیگ با چه معیاری انتخاب شدن؟ افرادی رو تو راس تیمها میبینیم که نه سابقه مربیگری دارن نه تجربه مدیریتی. صرفا به واسطه پیوند قوم و خویشی و... صاحب سِمت شدن و فقط هم دنبال نشون دادن خودشون هستن؛ از این شهر به اون استان، از جلوی این دوربین پیش به سوی اون تریبون!!! اقایونی که از گردش اقتصادی میلیاردی لیگ حرف میزنین، چرا هنوز طلب کشتی گیرارو پرداخت نکردین؟ مسئولین تیم دانشگاه آزاد خوزستان؛ کی قراره مزد زحمت بچه ها داده بشه؟

ریاست محترم سازمان لیگ کشتی!!! چند بار از شما استدعا شد پیگیر این مسائل باشید اما گویا مسائل بزرگتری شمارو درگیر نموده (مثلا عکس یادگاری دریافت با استاندار، رئیس فدراسیون، مسئولین متمول فلان تیم و...)

و وقت چندانی واسه پرداختن به دغدغه های واقعی کشتی و کشتی گیرا ندارین. بابت زحماتتون در مورد راه انداختن لیگ جذاب، درآمد زا و با شکوه ممنون از شما. البته که لیگ بیشتر از اینکه متوجه منافع کشتی گیرا باشه، حکم مجلس دورهمی دوستان و رفقا بود که بشینن دور سفره باهمدیگه یه لقمه نون و خاویار نوش جان کنن. وقتی از درامد زایی لیگ صحبت میشه باید منافع هم متوجه تیم ها و کشتی گیرا باشه نه اینکه خیلی از تیمها هزینه هاشون توسط مربیا و علاقمندان کشتی تامین بشه مثل هیات کشتی استان قم!

لطفا، لطفا و لطفا به فکر خود ِ خود ِ کشتی باشیم نه دنبال حرف و ادا و ادعا! لطفا و لطفا به جای نمایش دادن و حرف زدن و قول بی مورد دادن، طلب کشتی گیرای مظلوم پرداخت بشه

و من الله توفیق

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 29 دی 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: balio.ir شناسه مطلب: 676

به "حمله تند بنا به نصیرزاده، انگار آمار وزارت نفت را اعلام می کرد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله تند بنا به نصیرزاده، انگار آمار وزارت نفت را اعلام می کرد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید