اخبار صنعت

ایده های سرمایه گذاری در بخش گردشگری و کشاورزی اردبیل حمایت می گردد

استاندار اردبیل با توجه به ظرفیتها و استعدادهای موجود استان ایده های سرمایه گذاری در بخش گردشگری و کشاورزی اردبیل حمایت می گردد.

3 اسفند 1398

سهمیه بنزین افزایش می یابد؟

خبرنگاران: سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 99 گفت: کمیسیون تلفیق در حال بررسی تغییر سهمیه بنزین برای سال آینده است تا اقدامات لازم برای کمک به مردم به ویژه در ایام خاص مانند عید نوروز، تابستان انجام شود.

2 اسفند 1398

چرایی عدم استقبال از تورهای مسافرتی از زبان مردم و کارشناسان

خبرنگاران: استفاده از تورهای مسافرتی موجب رونق صنعت گردشگری می گردد اما مردم ایران با استفاده از تور برای مسافرت های داخلی، میانه خوبی ندارند و ترجیح می دهند با وسایل نقلیه شخصی خود به مسافرت بپردازند.

30 بهمن 1398

گردشگری در ایران هنوز به صنعت تبدیل نشده است

به گزارش خبرنگاران، سعید شیرکوند شامگاه دوشنبه در آیین افتتاح دهمین جشنواره ملی آش ایرانی و نخستین جشنواره بین المللی غذای کشورهای عضو اکو- جاده ابریشم در زنجان با بیان این مطلب، اضافه کرد: درآمدهای نفتی یکی از موانع توجه به گردشگری به عنوان یک صنعت...

29 بهمن 1398

روابط عمومی و صنعت گردشگری

حرکت آزاد اطلاعات، ارتباطات و ارتقای سطح آگاهی ها و سواد عمومی در فرآیند جذب توریست بسیار معین کننده است و نتیجه بهره گیری درست و صحیح از فناوری

28 بهمن 1398

واشنگتن ایران را به کوشش برای انجام اقدامات تحریک آمیز متهم کرد

وزیر موقت نیروی دریایی آمریکا ایران را به کوشش برای انجام آنچه به گفته او اقدامات تحریک آمیز خوانده شده متهم نموده است.

27 بهمن 1398

لیگ برتر بسکتبال، آغاز دور برگشت با دیدارهای حساس در تهران

دور برگشت لیگ برتر بسکتبال فصل 99-1398 از فردا پنجشنبه در شهرهای مختلف استارت می خورد.

25 بهمن 1398

انواع نوشیدنی گازدار را چند بخریم؟

نوشابه کولا پپسی با مقدار 1.5 لیتر به قیمت 3 هزار و 500 تومان در بازار به فروش می رسد.

23 بهمن 1398

خداحافظی سرمربی نفت مسجدسلیمان، تارتار: بازیکنان هم به فکر رفتن هستند

خبرنگاران/خوزستان سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: امیدوارم راه برای مربی بعدی نفت مسجدسلیمان هموار گردد و مسائل از سر راه شان برداشته گردد.

22 بهمن 1398

سفیر آمریکا: از من به خاطر تحریم نورد استریم تشکر می نمایند!

سفیر آمریکا در آلمان با طرح ادعائی مضحک مدعی شد: تحریم نورد استریم 2 به نفع اروپا است!

21 بهمن 1398

مانور فناوری در ایران ساخت

روز گذشته بیستمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار و هفتمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران ساخت در محل نمایشگاه بین المللی تهران به انتها رسید.

18 بهمن 1398

برگزاری نمایشگاه نفت و گاز با حضور کشورهای آسیای میانه و اوراسیا در مازندران

خبرنگاران/مازندران مدیر عامل نمایشگاه نیاوران ساری از برگزاری برگزاری نمایشگاه نفت و گاز با حضور آسیای میانه و اوراسیا در نمایشگاه نیاوران اطلاع داد.

17 بهمن 1398

آرامش به بیروت بازگشت ، تدابیر امنیتی ارتش در نزدیکی کاخ بعبدا

بازگشت آرامش به مرکز لبنان بعد از درگیری های شدید شب گذشته و اتخاذ تدابیر شدید امنیتی از سوی ارتش این کشور در نزدیکی کاخ ریاست جمهوری از جدیدترین تحولات لبنان است.

12 بهمن 1398

2 شتاب دهنده حوزه معدن در دانشگاه امیرکبیر شکل گرفته است

معاون پژوهشی دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: برنامه ریزی برای فعالیت 2 شتاب دهنده حوزه معدنی در این دانشگاه اجرا شده که اکنون یک شتاب دهنده در برج فناوری این دانشگاه مشغول به فعالیت است.

6 بهمن 1398

تداوم کاهش تراز آب دریای خزر

رئیس سازمان هواشناسی کشور ضمن اشاره به این که ما همچنان شاهد فرایند کاهشی تراز آب دریای خزر هستیم، گفت: در صورت تداوم این فرایند امکان وقوع شرایط ناگوار زیست محیطی در مناطق ساحلی کشور های حاشیه این دریا وجود دارد.

5 بهمن 1398

موج اعتصابات سراسری فرانسه را فراگرفت

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، در واکنش به طرح جدید دولت ماکرون در خصوص بازنشستگی، کارگران بخش حمل و نقل ریلی به همراه دیگر اتحادیه های کارگری اعتصاب خود را شروع کردند و دولت ماکرون را تهدید به ادامه اعتصاب تا روز دوشنبه کردند.

1 بهمن 1398

اسحاق جهانگیری: تهران محدودیتی برای توسعه مناسبات خود با بیشکک ندارد

معاون اول رییس جمهور با تاکید بر اینکه ایران هیچ محدودیتی برای توسعه مناسبات خود با جمهوری قرقیزستان ندارد، گفت: دو کشور از ظرفیت های گسترده ای برای همکاری برخوردار هستند.

1 بهمن 1398

حمله تند بنا به نصیرزاده، انگار آمار وزارت نفت را اعلام می کرد!

به گزارش خبرنگاران، محمد بنا عصر امروز دوشنبه در حالی سکوت را نسبت به اتفاقات اخیر لیگ برتر کشتی و اظهارات رئیس سازمان لیگ شکست که فرنگی کاران تیم دانشگاه آزاد هم صبح امروز به عدم دریافت دستمزد خود اعتراض کردند.

29 دی 1398

سبک سازی دال های بتنی با سیستم سقفی یوبوت

امروزه استفاده از مصالح ساختمانی باکیفیت در امر ساخت و ساز اهمیت ویژه ای دارد. به دلیل بروز حوادث طبیعی مهندسین ساختمانی همیشه به دنبال استفاده از مصالحی هستند که ساختمان را در برابر زلزله و بلایای دیگر مصون بدارند, مصالحی که بار اضافی بر ساختمان وارد...

24 دی 1398

عراقچی: ایران هیچ تقصیری در رسیدن برجام به شرایط فعلی نداشته است

معاون سیاسی وزیر امور خارجه کشورمان روز شنبه در کنفرانس بین المللی منع اشاعه تسلیحات هسته ای و خلع سلاح در مسکو، علل کاهش تعهدات هسته ای ایران ذیل برجام را تشریح کرد.

10 دی 1398
تعداد: (105)