دستپخت مهندسی شده منصوریان برای برانکو

به گزارش بالیو، ذوب آهن امروز با منصوریان به آزادی می آید تا رو در روی پرسپولیس قرار بگیرد. دیداری معوقه از هفته یازدهم. مسابقه ای که از لحاظ حیثیتی برای برانکو از همه مهم تر است. سرمربی سرخ ها می خواهد منصوریان را شکست دهد تا تنها جای خالی فهرست مغلوبانش را پر کند.

دستپخت مهندسی شده منصوریان برای برانکو

به گزارش بالیو، از وقتی برانکو روی نیمکت پرسپولیس نشسته فقط از عهده سه کار برنیامده است؛ قهرمانی لیگ قهرمانان، قهرمانی جام حذفی و بردن علیرضا منصوریان. این آخری، شاید اندازه دو تای اول مهم نباشد اما برانکو بهتر از هر کسی می داند که نبردن منصوریان به قیمت عقب افتادن اولین قهرمانی اش با پرسپولیس تمام شد. دیگر از نفت خبری نیست و منصوریان این دفعه با ذوب آهن به آزادی برمی گردد؛ ذوب آهنی که فصل را با نمازی آغاز کرد اما دستیار سابق کی روش، برف اصفهان را ندید تا منصوریان و ذوب آهن به لیست نگرانی های برانکو اضافه شوند.

سرمربی پرسپولیس می گوید تیمش باید به نزدیک ترین فاصله با پدیده و سپاهان در صدر جدول برسد و برای این کار باید تنها مربی ای را که در ایران شکست نداده از پیش رو بردارد. سرخ ها اگر ذوب هن را ببرند به دو قدمی صدر می رسند و می توانند با انگیزه زیاد برای جدال با شاگردان قلعه نویی به اصفهان بروند. ذوب آهن هم در روزهای سقوط پله پله به رتبه چهاردهم، باید رسم بردن را به یاد بیاورد و نشان دهد که می توان در لیگ قهرمانان آسیا رویش حساب کرد.

برانکو هنوز نتوانسته تیم منصوریان را شکست دهد اما سرمربی جدید سبزهای اصفهانی باید دستپخت ویژه ای برای برانکو و شاگردانش آماده نموده باشد وگرنه، پرسپولیس سخت جان این روزها، می تواند تنها جای خالی فهرست مغلوبان برانکو را با کسب سه امتیاز خانگی این بازی پر کند.

منصوریان می گوید تیمش فقط به اتحاد احتیاج دارد؛ کلیدواژه ای که وقتی کنار صحبت های نمازی در مورد کم کاری بعضی بازیکنان این تیم قرار می گیرد، نشان می دهد که منصوریان کار سختی در فولادشهر خواهد داشت.

رشید مظاهری وظیفه نگهبانی از دروازه ذوب آهن را دارد؛ دروازه بانی که هر روز شایعه رفتنش به پرسپولیس پر رنگ تر می گردد. منصوریان می گوید روی مظاهری حساب نموده اما از لحن صحبت هایش و شایعه جدایی بیرانوند می توان گفت منصوریان از همین حالا باید دنبال یک جانشین برای دروازه بان چهارم تیم ملی باشد.

استادیوم آزادی امروز یک مهمان ویژه هم خواهد داشت. محسن مسلمان آخرین باری که روی چمن آزادی قدم زد، لایو اینستاگرامش از جشن قهرمانی پرسپولیس پر حاشیه تر شد.

برانکو می دانست که دستش در این فصل خالی است اما دست دوستی به سوی مهندس تیمش دراز نکرد تا مسلمان، چمدانش را به مقصد تیم روزهای جوانی اش ببندد. زیر نظر نمازی، مسلمان برای ذوب آهن مهندسی نکرد اما حاشیه داشت. حاشیه داشت اما زود جمعش کرد تا آذری مجبور نگردد دوباره دنبال دریافت حق رشدش از تیم دیگری باشد. پرسپولیسی ها می گویند بی معرفت های تیمشان را فراموش نمی نمایند اما سکوهای پرسپولیس شاید شعار محسن بیا اینجا را فریاد بزنند تا نشان دهند حسابش را از بقیه جدا نموده اند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: balio.ir شناسه مطلب: 114

به "دستپخت مهندسی شده منصوریان برای برانکو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستپخت مهندسی شده منصوریان برای برانکو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید