قائم مقام برون مرزی صدا و سیما معین شد

به گزارش بالیو، احمد نوروزی طی حکمی احسان کاوه را به عنوان قائم مقام برون مرزی منصوب کرد.

قائم مقام برون مرزی صدا و سیما معین شد

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، احسان کاوه با حکم احمد نوروزی به عنوان قائم مقام معاون برون مرزی سازمان صدا و سیما منصوب شد.

سوابق مدیریتی پیشین او را می توان در مدیریت شبکه تهران و ایران کالا، قائم مقامه مدیر شبکه پرس تی وی، مدیریت تولید شبکه آی فیلم و مدیریت مرکز تلویزیون و انیمیشن حوزه هنری بر شمرد. وی دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت رسانه است.

متن حکم به این شرح است:

جناب آقای احسان کاوه

از آنجا که به لطف خداوند، از تعهد، دانش حرفه ای و شناخت وافی از فرایند ها و بایسته های صف و ستاد در عرصه فعالیت رسانه های بین المللی برخوردارید، به موجب این حکم به سمت قائم مقام معاون برون مرزی صداوسیما منصوب می شوید.

- نظارت بر انطباق عملکرد حوزه های ستادی و پشتیبانی با نیاز ها و مقتضیات سرمایه انسانی، بودجه و منابع مالی، طرح و برنامه ریزی و... معاونت.

- تسهیل بهره ورانه، اتخاذ رویه های هم افزا و رفع موانع و اصطکاک ها در جهت حرکت حوزه صف.

- نظارت بر پیشبرد برنامه تحول ساختاری رادیو های معاونت و راهبرد های تحولی در شبکه های تلویزیونی.

- نظارت بالادستی بر ساختار عملکرد دفاتر نمایندگی معاونت در خارج از کشور.

- ارتباط سازنده با بخش های درون سازمانی و تعامل با سازمان ها و نهاد های برون سازمانی در راستای ایفای مأموریت های کلان معاونت.

- نظارت بر حسن اجرای سازوکار های انتصاب مدیران و ارزیابی عملکردها؛ و نیز اداره شورا های تخصصی مرتبط با برخی زمینه های فوق، از جمله مواردی است که انتظار می رود با حضور جناب عالی در این مسئولیت خطیر پیگیری شود.

لازم می دانم از مساعی برادر ارجمندم، جناب آقای مهدی مجتهد در این پست، کمال سپاس را به جا آورم و برای جناب عالی نیز از درگاه ایزد منان، موفقیت و سربلندی مسئلت کنم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 تیر 1401 بروزرسانی: 10 تیر 1401 گردآورنده: balio.ir شناسه مطلب: 2207

به "قائم مقام برون مرزی صدا و سیما معین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قائم مقام برون مرزی صدا و سیما معین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید