چگونه در واتساپ صفحه شخصی پیام های ذخیره شده را داشته باشیم؟

به گزارش بالیو، اگرچه واتساپ پیام رسان بدون عیب و نقصی نیست اما دلایل متعددی برای استفاده از آن وجود دارد. با این حال نقطه ضعف بزرگی در واتساپ وجود دارد که تیم توسعه این پیام رسان هم توجه زیادی به آن نمی کند. شاید در نگاه نخست تصور کنید هیچ راهی برای داشتن صفحه شخصی پیام هایتان در واتساپ ندارید اما با خرج اندکی خلاقیت می توانید قابلیت پیام های ذخیره شده را در واتساپ هم داشته باشید.

چگونه در واتساپ صفحه شخصی پیام های ذخیره شده را داشته باشیم؟

به گزارش خبرنگاران، واتساپ یک پیام رسان اینترنتی است که نخستین بار در سال 2009 منتشر شد.

این پیام رسان محبوب در سال های گذشته بروزرسانی های بسکمک را تجربه کرده که براساس آن ها قابلیت تماس تلفنی، تصویری و ارسال انواع فایل های گوناگون هم به آن اضافه شده اما به نظر می رسد واتساپ هنوز هم پیام رسان بی نقصی نیست.

یکی از مهم ترین مسائل واتساپ عدم پشتیبانی از قابلیت جذاب و حیاتی پیام های ذخیره شده است.

پیام های ذخیره شده این فرصت را به کاربر می دهد تا هر نوع محتوایی که دوست دارد را حفظ کرده و آرشیو شخصی اش را داشته باشد.

این قابلیت مفید در پیام رسان واتساپ وجود ندارد اما راه هایی برای ایجاد آن شکل گرفته که البته همه آن ها ناشی از خلاقیت کاربرانی هستند که از نبود چنین امکان ساده ای در واتساپ ناراضی بوده اند. بنابراین اگر به داشتن یک صفحه شخصی پیام های ذخیره شده در واتساپ نیاز دارید، این روش ها را از دست ندهید.

صفحه مصاحبه با یکی از دوستان مطمئن یا اعضای خانواده تان را به صفحه پیام های ذخیره شده تبدیل کنید

بسکمک از کاربران واتساپ این پیام رسان را روی تلفن هوشمند یا کامپیوتر شخصی شان نصب کرده اند اما استفاده خاصی از آن نمی کنند.

اگر شما استفاده ویژه ای از این پیام رسان دارید و باید لینک ها، تصاویر، ویدیوها و فایل های متعددی را روی این پیام رسان مدیریت کنید، می توانید از صفحه مصاحبه با یکی از دوستان مطمئن یا اعضای خانواده تان که استفاده زیادی از واستاپ نمی کنند هم استفاده کنید. بدین ترتیب فرصت آن را دارید تا صفحه شخصی پیام های ذخیره شده را در واتساپ هم داشته باشید.

گروهی دو نفره ایجاد کنید و سپس عضو دیگر آن را حذف کنید

برای این روش هم به یکی از دوستان مطمئن یا اعضای خانواده تان نیاز دارید. تنها کاری که باید انجام دهید، آن است که یک گروه دو نفره واتساپ درست کنید.

در ابتدا وارد صفحه اصلی واتساپ شده و نشانه سه نقطه بالا سمت راست را لمس کنید سپس با انتخاب گزینه New Group می توانید یک نفر را از فهرست مخاطبین انتخاب کرده و به گروه واتساپی اضافه کنید.

دقیقا به همین دلیل است که به شما پیشنهاد می کنیم از یکی از دوستان نزدیک یا اعضای خانواده تان برای ایجاد گروهی دو نفره کمک بگیرید. پس از ساخت گروه، مخاطب عضوشده را از گروه حذف کنید.

با حذف شدن مخاطبی که افزوده شده بود، گروه هم چنان به فعالیت خودش ادامه می دهد و شما تنها عضو آن هستید. بدین ترتیب فرصت آن را دارید تا صفحه شخصی پیام های ذخیره شده را در واتساپ هم داشته باشید.

مخاطبی به اسم خودتان در دفترچه تلفن ایجاد کنید و به آن در واتساپ پیام دهید

این روش احتمالا هوشمندانه ترین روشی باشد که با کمک آن می توانید صفحه شخصی پیام های ذخیره شده را در واتساپ داشته باشید.

ابتدا شماره تلفن خود را به عنوان یک مخاطب جدید در دفترچه تلفن هوشمند خود ذخیره کنید سپس از درون دفترچه تلفن وارد صفحه شماره تان شوید و به حساب کاربری شماره خودتان در واتساپ پیام دهید. فراموش نکنید که پیام دادن به شماره خودتان در واتساپ از صفحه مخاطبین این پیام رسان هم در دسترس قرار گرفته است.

از سایت WA.ME استفاده کنید

این روش اندکی قدیمی به نظر می رسد. چون این پایگاه اینترنتی با هدفی طراحی شده که حالا در دسترس قرار گرفته است.

در حقیقت، این سایت به شما کمک می کند تا به افرادی که شماره آن ها را درون دفترچه تلفن پیام رسان واتساپ وجود ندارد، پیام دهید. برای این کار باید کد کشوری و شماره تلفن خود را وارد سایت کنید.

به یاد داشته باشید که شماره تلفنی که وارد سایت می کنید حتما ده رقمی باشد. برای وارد کردن کد کشوری تلفن ایران یعنی 0098 هم نیازی به وارد کردن صفرها نیست و تنها باید 98 را وارد کنید.

فراموش نکنید که می توانید صفحه پیام های شخصی خودتان را به بخش بالایی همه مصاحبههایتان سنجاق کنید.

منبع: ایرنا

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 15 آذر 1399 بروزرسانی: 15 آذر 1399 گردآورنده: balio.ir شناسه مطلب: 1425

به "چگونه در واتساپ صفحه شخصی پیام های ذخیره شده را داشته باشیم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چگونه در واتساپ صفحه شخصی پیام های ذخیره شده را داشته باشیم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید