کی روش پاسخ بفرمای تاج را داد

به گزارش بالیو، نشست مسئولین فدراسیون فوتبال با کارلوس کی روش درباره برنامه های پیش رو و راستا تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی قطر برگزار گردید.

کی روش پاسخ بفرمای تاج را داد

نشست مهدی تاج، رییس فدراسیون فوتبال به همراه مهدی محمد نبی، نایب رییس اول فدراسیون و منصور قنبرزاده، نایب رییس دوم فدراسیون با کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی فوتبال پیش از ظهر امروز در مرکز ملی فوتبال برگزار گردید.

کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی فوتبال در ابتدای این نشست گفت: بسیار خوشحالم که دعوتم کردید. جناب تاج و من سوابقی داریم که به لحاظ سن و سال ماموریت هایمان را متوجه می شویم. برگشته ام و چشم داشتی ندارم و فقط به علت اینکه خاطره ای خوش برای مردم به یادگار بگذارم، در ایران هستم.

وی در ادامه اضافه کرد: چالش را دوست دارم تا جایی که به موفقیت تیم ملی ختم گردد. هیچ کینه از کسی ندارم و از اینکه مذاکراتی را با مهدی تاج درباره سرمربیگری تیم ملی فوتبال ایران داشتم و قبول کردم، از ایشان بسیار تشکر می کنم. در واقع رییس فدراسیون فوتبال با دعوت از من، بزرگی خودشان و خدمت به فوتبال کشورشان را نشان دادند. باید دست به دست هم داده و کار های زیادی را انجام دهیم. با تمام توان خود، در ادوار جام جهانی حضور داشته و امیدوارم مثمرثمر باشیم. با اعتمادی که رئیس فدراسیون و هیئت رئیسه کردند، وظایف من بسیار سنگین تر است. تجربه کافی دارم و نباید با رسانه های بجنگیم، باید آنقدر خوب عمل کنیم که همگی از ما دفاع نمایند.

کی روش در ادامه بیان نمود: در جام جهانی در گروهی هستیم که علاوه بر رسانه های داخلی، بسیاری از رسانه های خارجی به ما می پردازند؛ لذا نظم و انضباط در این راستا بسیار مهم است. از نظر فوتبالی در گروه خاصی هستیم و از نظر اجتماعی و سیاسی می دانم که فدراسیون فوتبال چه انتظاری از من دارد. در رابطه با اینکه گفته اند کی روش به فدراسیون فوتبال دستور می دهد، باید بگویم بین من و رئیس توافق صورت می گیرد و این گونه نیست.

سرمربی تیم ملی فوتبال اضافه کرد: پس از صحبت با مسئولین فدراسیون، مطالعه و تحقیقاتی را انجام داده و کل لیگ فوتبال ایران و بازیکنان را زیر نظر داشتم. حال آمده ام تا همه را از نزدیک ببینم، بعلاوه بازی با روسیه را آنالیز می کنیم و پس از برنامه ریزی دقیق، نظراتم را در راستا جام جهانی قطر خواهم گفت.

مهدی محمدنبی، نایب رییس اول فدراسیون فوتبال در ادامه این جلسه گفت: در کنار تاج و کی روش و بازیکنان تیم ملی و حمایت و تعامل بعمل آمده شرایط خوبی را رقم خواهیم زد و کمال همکاری را داریم تا تیم ملی در شرایط مناسبی قرار داشته باشد.

در ادامه این نشست، منصور قنبرزاده، نایب رییس دوم فدراسیون گفت: تصمیم شجاعانه ای به وسیله رئیس فدراسیون اجرا شده و هیات رئیسه به صورت قاطع از این تصمیم دفاع کرد. ما وظیفه پشتیبانی و حمایت داریم و هدفمان ایجاد آرامش است.

در سرانجام این جلسه، مهدی تاج، رییس فدراسیون فوتبال در مورد حضور کی روش گفت: از انتخابی که نموده ایم بسیار خوشحالم و امیدوارم دست به دست هم دهیم تا موجب خوشحالی مردم را رقم بزنیم. تجربه دو بار رفتن به جام جهانی را داریم و این بار سومی است که با کی روش به جام جهانی می رویم. انشالله با بهره گیری از تجربیات قبلی، نتایج خوبی را رقم خواهیم زد. راستا جام جهانی قطر و پیشرفت در آن هدف اصلی فدراسیون فوتبال است. از هیئت رئیسه تشکر می کنم که در این تصمیم خوب، حمایت لازم را از ما انجام دادند.

منبع: فرارو
انتشار: 26 شهریور 1401 بروزرسانی: 26 شهریور 1401 گردآورنده: balio.ir شناسه مطلب: 2265

به "کی روش پاسخ بفرمای تاج را داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کی روش پاسخ بفرمای تاج را داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید