از اندونزی، امیدواری رواسی به تداوم درخشش وزنه برداران ایران در بازی های پاراآسیایی 2018

سرمربی تیم ملی وزنه برداری معلولان بسیار امیدوار است که همه وزنه برداران حاضر در بازی های پاراآسیایی 2018 صاحب مدال شوند.

از اندونزی، امیدواری رواسی به تداوم درخشش وزنه برداران ایران در بازی های پاراآسیایی 2018

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، علی اصغر رواسی با موفقیت آمیز توصیف کردن عملکرد وزنه برداران کشور تاکنون گفت: تا روز گذشته ملی پوشان پاراوزنه برداری کشورمان توانسته اند 2 مدال طلا، 2 نقره و یک برنز کسب نمایند.

او در ادامه با بیان اینکه عملکرد وزنه برداران مان تاکنون باعث افتخار بوده اظهار امیدواری کرد که روز جمعه نمایندگان ایران دست پر از این رقابت ها خارج شوند.

سرمربی تیم ملی پاراوزنه برداری در خصوص عملکرد مرادی در دسته 80 کیلوگرم گفت: ما یک رقابت با وزنه بردار چینی داشتیم که یک حرکت خطا بود، اما مهم این است که وزنه بردار کشورمان توانست در هر دو وزن، وزنه را بالای سر خود ببرد و این بدان معنی است که مرادی قدرت بلند کردن وزنه 226 کیلوگرم را دارد.

رواسی در خاتمه در خصوص برنامه روز جمعه شرح داد: مسابقات دسته 95 کیلوگرم رأس ساعت 12 برگزار می گردد، در دسته 107 کیلوگرم نیز وزنه برداران رأس ساعت 15 به مصاف حریفان خود می روند و ساعت 17:45 زمان برگزاری مسابقات دسته فوق سنگین خواهد بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "از اندونزی، امیدواری رواسی به تداوم درخشش وزنه برداران ایران در بازی های پاراآسیایی 2018" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از اندونزی، امیدواری رواسی به تداوم درخشش وزنه برداران ایران در بازی های پاراآسیایی 2018"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید