ارائه راهکار های درمان عارضه های عصبی ناشی از کرونا در نهمین کنگره علوم اعصاب

به گزارش بالیو، عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران از ارائه راه حل های درمان عارضه های عصبی ناشی از کرونا در نهمین کنگره علوم اعصاب خبر داد و گفت و جدیدترین دستاورد های علمی در حوزه علوم اعصاب در این کنگره مطرح خواهد شد.

ارائه راهکار های درمان عارضه های عصبی ناشی از کرونا در نهمین کنگره علوم اعصاب

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، امین جهانبخشی، عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران درباره برگزاری نهمین کنگره علوم اعصاب گفت: این کنگره نوزدهم، بیستم و بیست و یکم آذرماه سال جاری به صورت کاملاً مجازی و وبینار برگزار می شود و جدیدترین مباحث علمی مرتبط با علوم اعصاب در این کنگره مورد بحث و مصاحبه قرار می گیرد.

وی افزود: در این کنگره مهمانانی از خارج کشور همچنین اساتیدی ایرانی که در خارج از کشور زندگی می کنند و تعدادی از همکاران هیأت علمی، پژوهشگران و دانشجویان حضور خواهند داشت که اساتید و مهمانان خارجی سخنرانی هایی در کنگره ارائه می کنند.

این عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران ادامه داد: موضوع کرونا و علائم عصبی ناشی از آن در این کنگره به صورت یک پنل تخصصی در مورد بحث و مصاحبه قرار می گیرد.

جهانبخشی با بیان اینکه علائم عصبی هرچند که جز علائم شایع ناشی از ابتلا به کرونا نیست، گفت:البته در بیش از 100 مقاله منتشر شده در جهان مشخص شده است که افراد مبتلا به کرونا، علائم مختلف عصبی را ممکن است داشته باشند و بر همین اساس ما پنل ویژه ای را در این زمینه برای کنگره طراحی کردیم.

دبیر علمی بخش بالینی کنگره علوم اعصاب اظهار داشت: درمان کرونا بیشتر بر اساس علوم پایه و ایمونولوژیک انجام می گیرد و معمولاً نگاه درمانی به موضوع علوم اعصاب در زمینه کرونا نداریم البته می توان با استفاده از علوم اعصاب درمان عارضه های عصبی ناشی از کرونا را مد نظر قرار دهیم که این مسائل به صورت مفصل در نهمین کنگره علوم اعصاب مورد بحث و مصاحبه قرار می گیرد و اساتید برجسته نظراتشان را در این زمینه مطرح می کنند و به نوعی تبادل اطلاعات به صورت کامل صورت خواهد گرفت.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 25 آذر 1399 بروزرسانی: 25 آذر 1399 گردآورنده: balio.ir شناسه مطلب: 1445

به "ارائه راهکار های درمان عارضه های عصبی ناشی از کرونا در نهمین کنگره علوم اعصاب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارائه راهکار های درمان عارضه های عصبی ناشی از کرونا در نهمین کنگره علوم اعصاب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید