اوسطی: برنامه های معیشتی نامزدهای انتخابات، ضریب مشارکت را بالا می برد

به گزارش بالیو، نماینده مردم قروه و دهگلان در مجلس گفت: اینکه نامزدها برنامه مالی داشته باشند مشارکت بیشتر خواهد شد چرا که مطلبات مردم ما معیشتی و مالی است.

اوسطی: برنامه های معیشتی نامزدهای انتخابات، ضریب مشارکت را بالا می برد

پرویز اوسطی در گفت وگو با خبرنگاران با تاکید بر ضرورت مشارکت مردم در انتخابات ریاست جمهوری 1400 با استناد به بیانات اخیر رهبری گفت: مهم ترین برنامه کشور در امسال بحث انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستاها است. اعتماد مردم، مهم ترین سرمایه هر کشوری است و نمود عینی اعتماد مردم در انتخابات رقم خواهد خورد، بنابراین مشارکت حداکثری مردم انتخابات بسیار مهم است.

نماینده مردم قروه و دهگلان در مجلس با بیان اینکه مردم ایران همواره پای اصول و آرمان های نظام ایستاده اند، اظهار کرد: مردم ایران شرایط ما را خوب درک می نمایند، مردم می دانند که ما در شرایط سخت مالی و تحریمی هستند و متوجه هستند که غربی ها در حق ما اجحاف می نمایند. این در حالی است که شهروندان ایرانی از مسئولان گلایه دارند.

این عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس، شرایط معیشتی، میزان فساد مالی و میزان کارآمدی دیوان سالاری را از مسائل مورد انتقاد مردم دانست و تأکید کرد: رئیس جمهور بعدی باید درک مناسبی از شرایط ما داشته باشد و به صورت جهادی در راستای مطالبات مردم کوشش کند. رئیس جمهور بعدی در وهله اول باید کوشش کند که نفت ما به خوبی به فروش برسد در وهله دوم باید سعی کند کشور را از بند خام فرشی برهاند.

اوسطی ضمن اشاره به حفظ وحدت در شرایط فعلی گفت: باید به مردم بگویم که در این چندین سال هیچ خیری از غربی ها ندیدیم. رئیس جمهور اخیرا اظهار کرد که خسارت عدم اجرای برجام از سوی کشورهای طرف مقابل، 200 میلیارد دلار بوده است. این رقم معادل بیش از چهار - پنج سال فروش نفت در شرایط غیرتحریمی است، بنابراین به نظرم رئیس جمهور بعدی بتواند استراتژی مناسبی در مواجهه با غرب داشته باشد.

وی اظهار کرد: مردم از شرایط گلایه دارند اما معتقدم اگر محور نامزدها، بیانات و صحبت های رهبری باشد، مردم پای صندوق رأی خواهند آمد، همه باید پشت سر رهبری حرکت کنیم نه یک قدم جلوتر و نه یک قدم عقب تر.

نماینده مردم قروه و دهگلان در مجلس ارائه برنامه مالی از سوی نامزدهای انتخابات را به عنوان عنصری تأثیرگذار در میزان مشارکت مردم در انتخابات بیان کرد و گفت: ما ایرانی ها همواره پای صندوق بوده و هستیم اما اینکه نامزدها برنامه مالی داشته باشند مشارکت بیشتر خواهد شد چرا که مطالبات مردم ما معیشتی و مالی است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 21 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 21 اردیبهشت 1400 گردآورنده: balio.ir شناسه مطلب: 1728

به "اوسطی: برنامه های معیشتی نامزدهای انتخابات، ضریب مشارکت را بالا می برد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اوسطی: برنامه های معیشتی نامزدهای انتخابات، ضریب مشارکت را بالا می برد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید