شغل های عجیب و جالبی که از وجود آن ها بی خبریم!

به گزارش بالیو، اغلب افراد بر این باور هستند که برای به دست آوردن پول زیاد حتما باید یک شغل خوب داشته باشید، اما اینگونه نیست.

شغل های عجیب و جالبی که از وجود آن ها بی خبریم!

به گزارش مجله دلتا، شاید شما هم باورتان نشود که شغل های جالب و متفاوتی وجود دارد که حتی فکرش را هم نمی کردید. در ادامه این مطلب از مجله اینترنتی دلتا با شغل های جالب و متفاوت آشنا خواهید شد که تا پیش از این از وجود آن ها خبر نداشتید.

1- نقد نویس فیلم هایی با موضوع سگ ها

برای این شغل نیازی نیست که حتما سگ داشته باشید، اما باید سگ ها را دوست بدارید. برخی موسسات حمایت از سگ، نقدنویس استخدام می نمایند تا فیلم های شادی آوری که درباره سگ ها ساخته می شوند را دیدن نمایند و نقد آن ها را برای وبسایت موسسه ارسال نمایند.

2- پری دریایی حرفه ای

پری دریایی ها وجود دارند این بار به عنوان یک شغل. پری دریایی های حرفه ای در مهمانی های بچه ها، جشنواره ها و برنامه هایی که در استخر ها و سواحل برگزار می شوند، به اجرای نمایش می پردازند. برای استخدام شدن در این شغل باید شناگر خوبی باشید بعلاوه گواهینامه هایی مرتبط با شنا و غریق نجاتی داشته باشید و بتوانید زیر آب ژست بگیرید.

3- تستر بازی

قبل از عرضه هر بازی برای مردم، افرادی هستند که این بازی ها را امتحان می نمایند. این افراد با انجام بازی نواقص آن ها را شناسایی و به برنامه نویس ها گزارش می دهند تا این نواقص را رفع سازند.

4- ساقدوش اجاره ای، اما حرفه ای

برنامه ریزی برای مراسم عروسی کار پر زحمت و استرس زایی است. ساقدوش های اجاره ای می توانند به شما در برنامه ریزی مراسم عروسی تان یاری نمایند و در مراسم حضور یابند و شما را همراهی نمایند.

5-تستر سرسره های آبی

برای استخدام شدن در این شغل حتما باید آموزش یاری های اولیه و نجات غریق دیده باشید. امتحان کردن سرسره های آبی شغل رویایی عشق آدرنالین ها است. این افراد باید از بی خطر بودن سرسره های آبی برای مردم پیش از افتتاح آن ها مطمئن شوند.

منبع: فرارو
انتشار: 12 فروردین 1402 بروزرسانی: 12 فروردین 1402 گردآورنده: balio.ir شناسه مطلب: 2353

به "شغل های عجیب و جالبی که از وجود آن ها بی خبریم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شغل های عجیب و جالبی که از وجود آن ها بی خبریم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید