قهرمانی امین احمدیان در تور تنیس روی میز ایران

به گزارش بالیو، امین احمدیان 17ساله در شرایطی که موفق به شکست کاپیتان تیم ملی ایران در نیمه نهایی گردیده بود، توانست قهرمان دور دوم تور تنیس روی میز ایران گردد.

قهرمانی امین احمدیان در تور تنیس روی میز ایران

به گزارش بالیو ،امین احمدیان 17ساله در شرایطی که موفق به شکست کاپیتان تیم ملی ایران در نیمه نهایی گردیده بود، توانست قهرمان دور دوم تور تنیس روی میز ایران گردد.

دومین دوره تور تنیس روی میز ایران در اصفهان برگزار گردید و در سرانجام امین احمدیان توانست قهرمان گردد. در این دوره برادران عالمیان حضور نداشتند اما افشین نوروزی کاپیتان تیم ملی ایران شرکت کرد که در مرحله نیمه نهایی مغلوب احمدیان 17ساله شد. در مرحله نیمه نهایی بخش انفرادی، امین احمدیان با نتیجه 4بر1 افشین نوروزی را شکست داد. امیرحسین هدایی نیز موفق شد با نتیجه 4بر2 محمد علی رویین تن را پیش رو بردارد و فینالیست گردد. در مرحله فینال، امین احمدیان با نتیجه 4 بر1 هدایی را مغلوب کرد و قهرمان تور تنیس روی میز اصفهان شد. به این ترتیب هدایی نایب قهرمان و نوروزی و رویین تن سوم مشترک شدند. امین احمدیان مدتی دیگر باید در المپیک جوانان شرکت کند.

در فینال بخش دونفره هم، تیم افشین نوروزی و محمد علی رویین تن با نتیجه 3 بر1 تیم میعاد لطفی و آرمان حاجی ئی را شکست داد و قهرمان شد.

4،530

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 10 دی 1397 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: balio.ir شناسه مطلب: 47

به "قهرمانی امین احمدیان در تور تنیس روی میز ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قهرمانی امین احمدیان در تور تنیس روی میز ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید