کاهش کم سابقه نسبت خسارت شعبه چالوس بیمه رازی

به گزارش بالیو، رئیس شعبه چالوس شرکت بیمه رازی با بیان اینکه این شعبه توانسته در نیمه نخست سال جاری، بیش از 70 درصد پرتفوی درنظر گرفته شده در بودجه اش را محقق کند، گفت: مدیریت صحیح ریسک در این شعبه باعث شده است که نسبت خسارت به رقم کم سابقه 15 درصد برسد.

کاهش کم سابقه نسبت خسارت شعبه چالوس بیمه رازی

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ، مروارید نصرتی با اشاره به این که حوزه تحت پوشش این شعبه، توریستی و در مواردی پرریسک است، اظهار کرد: تردد زیاد خودروها و به ویژه خودروهای باری باعث شده که ریسک بالایی متوجه فعالیت های بیمه گری در این منطقه باشد ولی ما توانسته ایم با مدیریت صحیح، بیمه گذاران کم ریسک را انتخاب کنیم.

وی با اشاره به اینکه شعبه چالوس پیروز شده است نمایندگان شایسته را انتخاب و از این طریق پرتفوهای ارزشندی را جذب کند، اظهار داشت: نمایندگان ما توانسته اند علاوه بر تمرکز روی خرده فروشی که از موارد تاکیدی مدیران ارشد شرکت است، بعضی پرتفوهای کلان با حداقل خسارت را وارد شرکت نمایند.

رئیس شعبه چالوس شرکت بیمه رازی به نقش قرارداد این شرکت با وزارت نیرو در توسعه فعالیت های شعبه اشاره نمود و با بیان اینکه حتی پیش از انعقاد این قرارداد هم تعامل بسیار خوبی میان شعبه چالوس و برق منطقه ای وجود داشته است، گفت: پس از انعقاد قرارداد بزرگ مذکور ، همکاری و تعاملات دو جانبه وسعت بیشتری پیدا نموده است.

نصرتی به استفاده از حداکثر توان دیجیتال شرکت بیمه رازی به وسیله نمایندگان اشاره و با بیان اینکه سامانه همراز به خوبی در میان شبکه فروش صندلی خود را پیدا نموده است، گفت: مقدار استفاده شبکه فروش شعبه چالوس از این ابزار به حدی است که در همه ارزیابی ها، نفراتی از نمایندگان این شعبه بعنوان رتبه های برتر به کارگیرندگان این سامانه ها دیده می شوند.

وی توسعه فروش بیمه نامه های مسئولیت و مهندسی به ویژه در حوزه شناورها را از دلایل رشد پرتفوی این شعبه خواند و اظهار کرد: خوشبختانه با توسعه خرده فروشی و تمرکز بر رشته های کم ریسک، پرتفوی باکیفیتی در این شعبه شکل گرفته و اکنون شرایط برای بیش از پیش شعبه چالوس، به خوبی مهیاست.

->

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 17 مهر 1400 بروزرسانی: 17 مهر 1400 گردآورنده: balio.ir شناسه مطلب: 1945

به "کاهش کم سابقه نسبت خسارت شعبه چالوس بیمه رازی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش کم سابقه نسبت خسارت شعبه چالوس بیمه رازی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید