کمال تبریزی: باید راه جدیدی پیدا کنیم

کمال تبریزی عنوان نمود: باید کوشش کنیم راه های جدیدی برای بیان مسائل اجتماعی در فیلم ها پیدا کنیم.

کمال تبریزی: باید راه جدیدی پیدا کنیم

به گزارش خبرنگاران، طبق گزارش رسیده، اکران مردمی و ویژه فیلم سینمایی مارموز به کارگردانی کمال تبریزی شامگاه 27 دی ماه با حضور حامد بهداد، رضا ناجی، کمال تبریزی و جواد نوروزبیگی در پردیس سینمایی باغ کتاب برگزار گردید.

کمال تبریزی پیش از نمایش فیلم با تشکر از مخاطبان و حمایت آنها از چنین فیلم هایی گفت: حدود یک ماه است که از اکران این فیلم می گذرد و علی رغم نظرات مثبت و منفی که درباره فیلم مطرح شده استقبال مخاطبان از آن خوب بوده است و نظر مخاطبان باعث شد تا ما به عنوان سازندگان متوجه نکات جدیدی در فیلم بشویم.

وی ادامه داد: ساختار فیلم مارموز یک ساختار متفاوت است که به جرات می توانم بگویم نمونه آن در تاریخ سینمای ایران وجود ندارد و یا خیلی کم است و یک فیلم طنزی است که گرایشی به بیان واقعیت های سیاسی - اجتماعی دارد و به همین دلیل بعضی این فیلم را بسیار دوست دارند و بعضی اصلا دوست ندارند.

کارگردان مارموز ادامه داد: اینکه ما فیلم را برای مخاطب می سازیم امری کاملا روشن است اما در عین حال کوشش داریم تا تجربیات جدیدی نیز در سینما داشته باشیم تا بتوانیم راه های تازه ای را باز کنیم برای بیان موضوعات اجتماعی که گفتنش به واسطه بعضی محدودیت هایی که وجود دارد سخت است.

رضا ناجی یکی از بازیگران فیلم نیز گفت: به نظر من مارموز متفاوت ترین فیلمی است که کمال تبریزی تاکنون ساخته و من نیز در آن حضور داشتم و امیدوارم فیلم را دوست داشته باشید.

حامد بهداد یکی از بازیگران فیلم نیز گفت: به همه شما که امروز برای تماشای فیلم آمده اید خوشامد و خیرمقدم می گویم و امیدوارم از دیدن این فیلم لذت ببرید و خوشحالم که در کنار شما هستم و با شما هستم و امیدوارم در فیلم های دیگر شما را ببینم.

وی ادامه داد: از کمال تبریزی و جواد نوروزبیگی و سایر دوستانی که پیشنهاد حضور در این فیلم را به من دادند تشکر می کنم و حضور در این فیلم بسیار خوب بود و به من خیلی خوش گذشت و امروز نیز که می خواهم با شما فیلم را ببینم لذت می برم.

جواد نوروزبیگی، تهیه کننده فیلم نیز گفت: ساخت فیلم مارموز راستا سختی را طی کرد و امیدوارم آن را دوست داشته باشید و دوستان خود را تشویق کنید تا بیایند و فیلم را ببینند.

سهراب خسروی، تدوینگر فیلم نیز گفت: یکی از اتفاق های خوب در زمان نمایش فیلم تماشای آن با مخاطبان است و نیز خوشحالم که این اتفاق با شما برای فیلم مارموز اتفاق افتاده است. این فیلم پروسه فراوری طولانی داشت و یکی از دلایل طولانی شدن روند ساخت فیلم اصلاحاتی است که به آن وارد شد و با فیلم های دیگر که من در آن حضور داشتم متفاوت بود.

فیلم سینمایی مارموز به کارگردانی کمال تبریزی و با حضور بازیگرانی همچون حامد بهداد، آزاده صمدی، ویشکا آسایش، رضا ناجی، بهزاد قدیانلو، مانی حقیقی، محمد بحرانی، جواد یحیوی هم اکنون در سینماهای سراسر کشور در حال اکران است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: بروزرسانی: 8 خرداد 1398 شناسه مطلب: 147

به "کمال تبریزی: باید راه جدیدی پیدا کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمال تبریزی: باید راه جدیدی پیدا کنیم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید