اعلام نتایج اولیه آزمون ورودی دوره دکتری سال 1402

به گزارش بالیو، کارنامه نتایج اولیه آزمون دوره دکتری Ph.D روز یک شنبه مورخ 1402/01/27 به وسیله درگاه اطلاع رسانی این سازمان قابل مشاهده است و داوطلبان با استفاده از شماره داوطلبی یا شماره پرونده و بعلاوه شماره شناسنامه و سال تولد به کارنامه نتایج اولیه آزمون خود دسترسی خواهند داشت.

اعلام نتایج اولیه آزمون ورودی دوره دکتری سال 1402

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور از انتشار کارنامه نتایج اولیه و اعلام زمان انتخاب رشته های تحصیلی آزمون ورودی دوره دکتری Ph.D (نیمه متمرکز) سال 1402 اطلاع داد.

به گزارش ایرنا، عبدالرسول پورعباس روز شنبه با اعلام این خبر گفت: کارنامه نتایج اولیه آزمون دوره دکتری Ph.D روز یک شنبه مورخ 1402/01/27 به وسیله درگاه اطلاع رسانی این سازمان قابل مشاهده است و داوطلبان با استفاده از شماره داوطلبی یا شماره پرونده و بعلاوه شماره شناسنامه و سال تولد به کارنامه نتایج اولیه آزمون خود دسترسی خواهند داشت.

معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: داوطلبانی که بر اساس مندرجات کارنامه اولیه مجاز به انتخاب رشته های تحصیلی شده اند باید از روز سه شنبه 29 فروردین 1402/29 تا روز شنبه 2 اردیبهشت ماه 1402 نسبت به ثبت کدرشته محل های انتخابی خود تا حداکثر 50 کدرشته محل در صورت وجود با توجه به رشته امتحانی که در آن آزمون داده اند، در درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش اقدام کنند.

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور خطاب به داوطلبان مجاز به انتخاب رشته، توصیه کرد: این دسته از داوطلبان ابتدا نسبت به مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی و اطلاعیه های مرتبط با آن اقدام کرده، سپس کدرشته محل های مورد علاقه خود را از کدرشته محل های مربوط به رشته امتحانی انتخاب و اولویت ها را به ترتیب علاقه، مرتب کرده و پس از آن نسبت به ثبت انتخاب های خود اقدام کنند ضمن اینکه دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی این آزمون از روز دوشنبه 28 اردیبهشت 1402 در اختیار داوطلبان مجاز به انتخاب رشته قرار خواهد گرفت.

پورعباس بعلاوه در خصوص داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته شده و علاقه مند به انتخاب رشته های دانشگاه آزاد اسلامی هستند، نیز گفت: این داوطلبان باید به درگاه دانشگاه آزاد اسلامی مراجعه و بر اساس اطلاعیه های مربوط که در درگاه آن دانشگاه اطلاع رسانی خواهد شد، اقدام کنند.

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در خاتمه گفت: اسامی معرفی شدگان دارای حدنصاب به منظور شرکت در مرحله دوم شامل مصاحبه، آنالیز سوابق علمی و پژوهشی در دهه سوم اردیبهشت ماه 1402 به وسیله درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور منتشر خواهد شد.

منبع: عصر ایران
انتشار: 9 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 9 اردیبهشت 1402 گردآورنده: balio.ir شناسه مطلب: 2364

به "اعلام نتایج اولیه آزمون ورودی دوره دکتری سال 1402" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام نتایج اولیه آزمون ورودی دوره دکتری سال 1402"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید