اخبار سیاسی

نشست جمع بندی تدوین برنامه ملی توسعه گردشگری برگزار گردید

نشست جمع بندی تدوین برنامه ملی توسعه گردشگری با حضور علیرضا رحیمی مدیرکل برنامه ریزی معاونت گردشگری، مارچلو نوتاریانی مشاور سازمان جهانی گردشگری، نمایندگان ذی نفعان بخش خصوصی و دولتی امروز شنبه 23 آذر 98 برگزار گردید.

5 بهمن 1398

تداوم کاهش تراز آب دریای خزر

رئیس سازمان هواشناسی کشور ضمن اشاره به این که ما همچنان شاهد فرایند کاهشی تراز آب دریای خزر هستیم، گفت: در صورت تداوم این فرایند امکان وقوع شرایط ناگوار زیست محیطی در مناطق ساحلی کشور های حاشیه این دریا وجود دارد.

5 بهمن 1398

بیشترین مالیات از کدام بخش گرفته می گردد؟

طبق لایحه بودجه 1399 میزان مالیات بر کالاها و خدمات 93 هزار میلیارد تومان پیش بینی شده که بالاترین میزان را نسبت به دیگر مالیات ها دارد.

4 بهمن 1398

وزیر خارجه چین: پیشرفت جدیدی در مذاکرات حاصل شده است

خبرنگاران: وزیر خارجه چین در وین خاطرنشان کرد که پیشرفت جدیدی در مذاکرات حاصل شده است.

1 بهمن 1398

اسحاق جهانگیری: تهران محدودیتی برای توسعه مناسبات خود با بیشکک ندارد

معاون اول رییس جمهور با تاکید بر اینکه ایران هیچ محدودیتی برای توسعه مناسبات خود با جمهوری قرقیزستان ندارد، گفت: دو کشور از ظرفیت های گسترده ای برای همکاری برخوردار هستند.

1 بهمن 1398

بنیانگذاران گوگل شرکت آلفابت را ترک می نمایند

به گزارش خبرنگاران به نقل از انگجت، سرگی برین و لری پیج بنیانگذاران گوگل از سمت خود به عنوان مدیران ارشد اجرایی آلفابت(شرکت مادر گوگل) کناره گیری می نمایند. در عوض ساندار پیچای مدیرعامل شرکت و مدیرارشد اجرایی گوگل رهبری هر دو شرکت را برعهده می گیرد.

30 دی 1398

نام نویسی 21 داوطلب در خراسان شمالی برای شرکت در انتخابات مجلس تا امروز

خبرنگاران/خراسان شمالی معاون سیاسی و امنیتی استاندار خراسان شمالی گفت: تعداد داوطلبانی که برای شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی در این استان ثبت نام کردند به 21 نفر رسید.

30 دی 1398

جانسون: به شراکت جدید با اتحادیه اروپا نیازمندیم

نخست وزیر انگلیس پس از پیروزی در انتخابات سراسری این کشور گفت که انگلیس به شراکت جدید با اتحادیه اروپا نیازمند است.

29 دی 1398

ایرج راد: امیرکبیر و وزیرمختار بهترین کارهایم هستند

ایرج راد گفت: وقتی هر بازیگری نقشی را می پذیرد، در گام نخست حتماً آن نقش باید دارای ویژگی های قابل قبولی باشد. متن به لحاظ چارچوب یک اثر نمایشی باید خوب باشد. البته عوامل نیز مهم هستند.

26 دی 1398

توافق چین و پاکستان، نگرانی هند؛ بازگشت دهلی به صحنه افغانستان

خبرنگاران: نخست وزیر هند که به شدت از حضور فعال چین در عرصه های گوناگون افغانستان و پاکستان نگران است، میخواهد با تحویل 3 بالگرد نظامی به کابل بار دیگر وارد عرصه رقابت در خاک افغانستان گردد.

26 دی 1398

به حق گردش آزاد اطلاعات احترام بگذارید!

تجربه نشان داده اگر اطلاع رسانی صادقانه و دقیق و شفافی انجام گردد، جامعه سازگارتر و آرام تر خواهد بود و اثرگذاری شبه رسانه های شبکه مجازی و رسانه های فارسی زبان خارج از کشور کاهش خواهد یافت.

25 دی 1398

پیام تبریک رئیس فدراسیون جهانی والیبال به داورزنی

رئیس فدراسیون جهانی والیبال در پیامی به محمدرضا داورزنی، انتصاب او به عنوان رئیس این فدراسیون در ایران را تبریک گفت.

24 دی 1398

راهپیمایی اعتراضی علیه حکومت خونتا در بانکوک

صدها نفر از هواداران دموکراسی در بانکوک تایلند در یک راهپیمایی اعتراض آمیز با تی شرت ها، نشانه ها و سخنرانی ها حکومت خونتا را زیر سوال بردند.

22 دی 1398

هر هشت دقیقه یک کودک انگلیسی بی خانمان می گردد

طبق نتایج گزارش یک مؤسسه خیریه انگلیسی، هر هشت دقیقه یک کودک انگلیسی بی خانمان می گردد.

15 دی 1398

ابراز امیدواری روسیه و چین از برگزاری پیروز دومین ملاقات رهبران آمریکا و کره شمالی

معاونان وزرای امور خارجه چین و روسیه در جریان نشست شان اظهار امیدواری کردند که دومین ملاقات رهبران آمریکا و کره شمالی که قرار است اواخر فوریه انجام گردد، موفقیت آمیز باشد.

14 دی 1398

لیبی، روسیه را به آتش افروزی در این کشور متهم کرد

وزیر کشور دولت وفاق ملی لیبی، روسیه را به دامن زدن به جنگ ادامه دار در کشورش متهم کرد و از آمریکا خواست کوشش های خود را برای حل درگیری ها و سرانجام دادن به آن افزایش دهد.

11 دی 1398

عراقچی: ایران هیچ تقصیری در رسیدن برجام به شرایط فعلی نداشته است

معاون سیاسی وزیر امور خارجه کشورمان روز شنبه در کنفرانس بین المللی منع اشاعه تسلیحات هسته ای و خلع سلاح در مسکو، علل کاهش تعهدات هسته ای ایران ذیل برجام را تشریح کرد.

10 دی 1398

دونالد باید غرامت بدهد

ایسنا نوشت: دادگاهی در نیویورک، دونالد ترامپ را به پرداخت دو میلیون دلار غرامت به خاطر سوءاستفاده مالی از بنیاد هم اکنون منحل شده ترامپ برای پیشبرد بلندپروازی های سیاسی وی محکوم کرد.

8 دی 1398

ایران میزبان هنر خوشنویسی راه ابریشم

دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو در ایران گفت: اردیبهشت ماه سال آینده ایران میزبان برنامه بزرگ هنر خوشنویسی راه ابریشم خواهد بود و ثبت این رویداد در اطلس ونسکو پذیرفته شد.

5 دی 1398

چین امیدوار است مذاکرات ایران در اسرع وقت سرانجام یابد

خبرنگاران: وزیر خارجه چین امروز یکشنبه تاکید نمود که چین از همه طرف ها می خواهد همکاری نمایند تا تصمیم سیاسی در مورد مساله هسته ای ایران، تسهیل گردد.

4 دی 1398
تعداد: (182)