هوش مصنوعی

کلاه هوشمند از تشنج مغزی بعد از جراحی جلوگیری می&zwnjکند

به گزارش خبرنگاران به نقل از زد دی نت، پژوهشگران استرالیایی نوعی کلاه محافظ مبتنی بر هوش مصنوعی تولید کرده اند که با بررسی شرایط مغز و عملکرد شبکه عصبی آن از وقوع تشنج مغزی در افرادی جلوگیری می کند که جراحی هایی را برای کاهش فشار بر مغز انجام می دهند.

20 دی 1399

پرستار مجازی گوگل برای نگهداری از بچه ها

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایونینگ استاندارد، محققان گوگل مشغول توسعه سیستم رادار خانگی هستند که می تواند علائم حیاتی افراد خانه را رصد کند و در صورتیکه آنها به یاری احتیاج داشته باشند، پیغام هشداری بفرستد.

8 مهر 1399

استفاده از ربات هوش مصنوعی برای ارتقای بهداشت روان کرونایی ها

به گزارش خبرنگاران به نقل از زد دی نت، مراقبت از بچه ها مبتلا به کرونا و تقویت روحیه و ایجاد نشاط در آنها کار پرچالشی است، اما ربات هوش مصنوعی رابین می تواند تا حدی به حل این مشکل کمک کند.

28 شهریور 1399

تفاوت ها و شباهت ها در یک قاب؛ مقایسه قابلیت های Huawei Y9 Prime 2019 و Huawei Y9S

دو گوشی هوشمند Huawei Y9 Prime 2019 و Huawei Y9s محصولات جدید هوآوی در بازار ایران هستند که علی رغم شباهت های فراوان، در بعضی از ویژگی ها تفاوت های قابل توجهی دارند.

21 فروردین 1399

فروش بلندگوهای هوشمند چینی از گوگل بیشتر شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از ورج، طبق گزارش جدید موسسه کانالیس موتور جستجوی اینترنتی چینی بایدو(Baidu) اکنون با کنار زدن گوگل، دومین فروشنده بزرگ بلندگوهای هوشمند دنیا به حساب می آید.

5 مهر 1398

یک جانبه گرایی امریکا و سیاست شناسی چین به عنوان ابرقدرت جدید

سوزان استرنج، نظریه پرداز اقتصاد سیاسی بین المللی در دهـه 90 میـلادی در مقاله ای در اسـتدلال مکتب افول گرایی، تأکید نموده بود، امریکا با اتکا به قدرت نرم و همچنین در اختیار داشتن فناوری های برتر، همچنان هژمونی و حکمرانی خود برجهان را حفظ خواهد نمود

30 شهریور 1398

راه اندازی شبکه خیرخواهان اجتماعی با کمک هوش مصنوعی

به گزارش خبرنگاران به نقل از آسین ایج، SociallyGood اولین بازار آنلاین برای سازماندهی فعالیت های خیرخواهانه اجتماعی محسوب می شود که یک اپلیکیشن تلفن همراه برای آن طراحی شده است.

29 تیر 1398

طرح جنجالی ارتش ایالات متحده برای هوش مصنوعی ، از کوشش برای افزایش ادراک ماشینی تا توسعه مهارت های ارتباطی

ارتش ایالات متحده قصد دارد برخی از عبارات اساسی را برای تسریع ارتباط هوش مصنوعی با انسان وارد چرخه آموزشی خود کند. درواقع این برنامه ای برای کاهش اشتباهات هوش مصنوعی است.

29 بهمن 1397